Vytlačiť

   

 !!! Fungovanie od 16.8.2021 !!!

 

Od 16.8.2021 sú Košice I-IV a Košice okolie v stupni "ostražitosť" Covid automatu. Prevádzky majú možnosť zvoliť si z troch spôsobov fungovania. Podľa toho, aký spôsob si zvolia, vstupujú do platnosti určité obmedzenia. Zároveň majú prevádzky možnosť si spôsob fungovania kedykoľvek zmeniť.

Hala CBS bude od 16.8.2021 fungovať v režime "ZÁKLAD"

Znamená to, že vstup je povolený každému a platí obmedzenie 10 osôb v jednej hale a povinnosť  viesť zoznam účastníkov. Kontaktom pre potreby dohľadania bude osoba, ktorá kurt rezervuje.

Prosíme Vás naďalej o dodržiavanie základných pravidiel:

 

aktualizované: 16.8.2021

 

 =============================================

 

 

Klikni pre Online rezerváciu kurtov

 

Rozloženie kurtov v halách:

 

 

 

Telefonická rezervácia: 

0910 439 623 - priamo recepcia v hale, 0903 807 758 alebo 0903 619 167 Pomoc: 

1. Rezervácie môže vykonávať len registrovaný a prihlásený užívateľ. Registráciu musí urobiť náš pracovník. 


2. Pre prihlasovanie je použitá emailová adresa a heslo. Ako emailová adresa je použitá tá, ktorú ste uviedli pri registrácii a na ktorú Vám chodia potvrdzujúce emaily. Heslo obbdržíte e-mailom, po prihlásení ho možete kedykoľvek zmeniť v sekcii "nastavenie účtu".


3. Rezervovanie kurtov - po prihlásení sa Vám otvorí stránka s aktuálnou obsadenosťou kurtov. Rezervácie sú možné po polhodine, čas rezervácie sa Vám zobrazí po nájazde kurzorom na príslušné okienko. Po vyznačení času rezervácie sa zobrazí sumár rezervácií a po skontrolovaní možte pokračovať v zadaní rezervácie kliknutím na odkaz "pokračovať k zadaniu údajov". Zobrazí sa Vaša rezervácia a doplnia sa Vaše údaje. Posledným krokom je odoslanie rezervácie. Potvrdenie rezervácie spolu so sumárom dostanete emailom.


4. Systém automaticky sleduje stav permanentky. Stav si môžete kedykoľvek skontrolovať v sekcii "Nastavenie účtu".


5. Storno rezervácie je možné do 4 hodín od začiatku rezervácie. Po tomto čase už nie je možné rezerváciu stornovať online, len telefonicky. Ak sa v zadaný čas nedostavíte, v prípade permanentky Vám bude aktuálna hodnota automaticky znížená, v prípade hotovostnej platby bude táto od Vás požadovaná pri Vašej najbližšej návšteve.


6. Rezervácie sú možné maximálne 21 dní dopredu. 

V prípade akýchkoľvek problémov pri prihlásení, alebo rezervácií sa nás obráťte buď telefonicky alebo emailom. radi Vám pomôžeme.