Partneri

  • CBelektro_a.jpg
  • enpal_logo.png
  • erby.jpg
  • kosice_audit_b.jpg
  • logo_agbekoservis.png
  • logo_kps_small.jpg
  • logo_mercury_broker.png
  • logo_robkerk.jpg
  • oliver.png

Kalendár SZBe

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kalendár na stiahnutie

Pokyny pre členov KPŠ na rok 2020

Už tento víkend, 23.-24.11.2019, sa vo Zvolene odohrá finálové kolo Extraligy zmiešaných družstiev.

V záverečnom kole sa predstaví aj naše družstvo, štartujúce pod reklamným názvom Merkury Broker Košice. V minulom ročníku sme dosiahli na konečné 4.miesto, obhájiť tento výsledok bude náročné. Naši hráči a hráčky ale pre to urobia maximum.
Favoriti sú jasní, AGB Ekoservis Košice a Spoje Bratislava to v dlhodobej časti potvrdili, vysoké ambície ale má aj Ilava.

V sobotu sú na programe najprv štvrťfinálové zápasy Lokomotíva Košice - CEVA Trenčín a Merkury Broker Košice - Sokol Ilava. Následne sa odohrá zápas o 5.miesto medzi porazenými štvrťfinalistami a potom prídu na rad semifinálové duely, v ktorých už na súperov čakajú prvé dve družstvá po základnej časti, AGB Ekoservis Košice a Spoje Bratislava. V nedeľu sa odohrá zápas o tretie miesto a finálový duel, ktorý určí Majstra Slovenska.

Uvidíme, v akých zostavách jednotlivé družstvá pricestujú, na ich súpiskách sú ale reprezentanti, najlepší slovenskí hráči
a hráčky a niekoľko legionárov, takže je to prísľub pekného bedmintonu a naozaj kvalitných zápasov.