Notice: Array to string conversion in /hosting/badmintonspot.sk/modules/mod_sp_smart_slider/helper.php on line 74
slide1 slide2 slide3

Príjemné prostredie pre rekreačný bedminton

Venujeme sa najmenším bedmintonistom

Naše družstvá hrajú najvyššiu Extraligovú súťaž

VITAJTE

Pripravili sme pre Vás možnosť zahrať si rekreačný bedminton v príjemnom prostredí špecializovaných hál a stráviť príjemné chvíle v spoločnosti priateľov pri tomto stále populárnejšom športe.

Veríme, že si toto miesto obľúbite a stanete sa pravidelným návštevníkmi.

KLUB PRIATEĽOV ŠPORTU KOŠICE

KPŠ Košice sa venuje v prvom rade výchove najmladších adeptov bedmintonu. Našich hráčov a hráčky nájdete v rebríčkoch SZBe všetkých vekových kategórií. KPŠ Košice je zároveň účastníkom najvyššej súťaže zmiešaných družstiev a má svoje družstvá aj v druhej lige.

GP A U13

Po minulotýždňovom turnaji kategórie U11 hostila hala Cassovia badminton spot celoslovenský turnaj vekovej kategórie U13. Znova bol k videniu dobrý bedminton, tvrdé boje a vyrovnané zápasy. Za vrchol azda možno označiť finále dvojhry chlapcov, ktoré svojou kvalitou a dramatickosťou pritiahlo pozornosť celej haly a po jeho skončení boli obaja aktéri odmenení potleskom.

Po dve prvenstvá si vybojovali Ella Klačanská a Andrej Suchý.

Pre KPŠ Košice priniesol turnaj dve tretie miesta. V dvojhre dievčat ho získala Alexandra Pastulová a vo štvorhre chlapcov pár Oliver Mikuľák / Matúš Štefánik.

Turnaj ukázal, že k úspechu nám chýba ešte krok. Musíme byť odhodlanejší, bojovnejší a stabilnejší vo výkonoch. Nesmieme sa zľaknúť víťazstva. K dievčenskej štvorhre sa nemá zmysel vracať, je zlé, ak sa namiesto hráčky musia hanbiť iní. Nie za prehru, ale za spôsob ako k nej došlo.

Výsledky finálových stretnutí:

XD: Matúš Poláček/Ella Klačanská /1/ - Dominik András/Nina Holubová /2/ 19:21, 21:7, 21:17

BS: Andrej Suchý /1/ - Samuel Šlosár /4/ 16:21, 21:12, 21:17

GS: Lea Kyselicová /1/ - Ella Klačanská /5/ 18:21, 18:21

BD: Dominik András/Matúš Poláček /1/ - Adam Srnec/Andrej Suchý /2/ 14:21, 22:20, 14:21

GD: Nina Holubová/Ella Pokorná /1/ - Emma Baumannová/Petronela Václavíková /2/ 21:7, 21:9

Kuchárová najúspešnejšou

V Banskej Bystrici sa odohral celoslovenský turnaj dospelých. Z hráčov a hráčok KPŠ Košice bola najúspešnejšia Ivana Kuchárová.