Vytlačiť

Veríme, že situácia s pandémiou nám dovolí odštartovať nový ročník ligy. Skupiny sú rozlosované tak, ako boli pripravené pre 6.kolo minulého, nedokončeného, ročníka. Tak ako každý rok, hráči a hráčky, ktorí hrali v poslednom kole predchádzajúceho ročníka sa prihlasovať ligy nemusia, sú zaradení automaticky. Noví účastníci sa môžu prihlásiť do 25.8.2020. Tí, ktorí zaplatili štartovné do minulého ročníka, v tomto roku štartovné neplatia. Pre odhlásenie z ligy platí rovnaký dátum - 25.8.2020.

 

Ponúkame amatérskym hráčom možnosť hrávať bedminton s hráčmi rovnakej úrovne v dlhodobej bedmintonovej lige. Štartovné je 10 € na disciplínu a sezónu. Poplatky za kurty na jednotlivé zápasy si platia protihráči spoločne na mieste konania. Sezóna trvá od 1.septembra do 31.mája nasledujúceho roka.

Čo to prinesie:

  • nových priateľov a ľudí so spoločným záujmom o bedminton
  • koniec stereotypu hrania so stálymi súpermi
  • porovnanie s ostatnými hráčmi, dôvod sa zlepšovať
  • pravidelné hranie s rovnocennými súpermi
  • voľnosť vo výbere času a miesta

 

Zaregistruj sa a pridaj sa k nám(Registrácia prebieha nepretržite, po začatí aktuálneho kola môže novo prihlásený hráč hrať až od kola nasledujúceho).

Základné pravidlá súťaže:

Po registrácii hráč získa rating 100 bodov.
Hrá sa v skupinách, pričom najlepší hráči hrajú v skupine A, menej úspešní v nižších (B, C, D a atd).
Každý hráč je vylosovaný do 5-člennej skupiny, ktorá sa odohrá počas mesiaca,vždy od 3.dňa aktuálneho mesiaca do 30.dňa aktuálneho mesiaca.
V rámci skupiny každý hráč odohrá 4 zápasy, čas a miesto si hráči zo skupiny dohodnú. Hrá sa na 2 víťazné sety podľa pravidiel SZBe. ( bodovací systém do 21 s nastavením)
Po odohratí zápasu víťaz zašle výsledky na email organizátora súťaže. Ten ich zverejní na stránke turnaja, aj na stránke ligy.
Pokial sa hráč počas mesiaca neozve alebo na zápas nedostaví, tak je možné výsledok kontumovat 2:S.
Herné kolo končí vždy v 30.deň v mesiaci.
Prví dvaja zo skupiny postupujú do vyššej, poslední dvaja v skupine zostupujú do nižšej skupiny.
Po ukončení herného kola sa hráčom upraví rating. Víťaza ligy a poradie po ukončení sezóny určí výsledný rating po poslednom kole.

Viac o pravidlách na stránke pravidiel sútaže.