Vytlačiť
 
Ročník 2019 / 2020 - 2.kolo
 
Trvanie kola: 1.11.2019 - 30.11.2019 
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 16.11.2019


Kolo môžete sledovať aj na stránke tournamentsoftware

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov uplynulého kola a odchodov hráčov z ligy. 


Hráči, ktorí z ligy odišli: Martin Ferdinandy, Bui/Lučanská, Ivaň - vyradený (neodohral 2 kolá bez info ), Jaroslav Saxa

V lige vítame: Peter Feltovič, Peter Franko, Galanda Robert, Kristína Kramarčíková
 
Kolo neodohrá: Peter Kováč, Zoltán Magyar, Tomáš Hudák
 

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 
Bodovacia tabuľka pre toto kolo:
 
 
skupina body za vitazstvo koeficient 4 vitazstva 3 vitazstva 2 vitazstva 1 vitazstvo
A 20 7 560 420 280 140
B 18 5 360 270 180 90
C 16 4 256 192 128 64
D 14.1176 3.4 192 144 96 48
E 12.1428 2.8 136 102 68 34
F 10 2.4 96 72 48 24
G 8 2 64 48 32 16
H 6.11 1.80 44 33 22 11
I 4.375 1.6 28 21 14 7
J 2.8571 1.4 16 12 8 4
K 1.6666 1.2 8 6 4 2
L 1 1 4 3 2 1
 
 
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 7,0 / bodová váha 20

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Roman Kovács 21-8 15-21 21-13 16-21 21-16 23-21
2 Ľudovít Šipoš 8-21 21-15 13-21 21-19 21-17
3 Marcel Buchala 21-16 16-21 21-23 21-16 21-14 16-21 21-12 15-21
4 Matus Biroscak 19-21 17-21 16-21 14-21
5 Zdeno Zubák 21-16 12-21 21-15


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Roman Kovács 4 2 4 - 2 117 - 100
2 Marcel Buchala 4 3 4 - 4 152 - 144
3 Ľudovít Šipoš 3 2 3 - 2 84 - 93
4 Zdeno Zubák 2 1 2 - 1 54 - 52
5 Matus Biroscak 0 2 0 - 4 66 - 84

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.5,0 / bodová váha 18

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Ladislav Straka 17-21 18-21 21-18 15-21 11-21
2 Peter Dančák 21-17 21-18
3 Marian Rosenberger 18-21 21-15 21-11
4 Ondrej Turis
5 Martin Halecký

 Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Dančák 2 1 2 - 0 42 - 35
2 Marian Rosenberger 2 1 2 - 1 60 - 47
3 Ladislav Straka 1 2 1 - 4 82 - 102
4 Ondrej Turis 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Martin Halecký 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 4,0 / bodová váha 16

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Miroslav Grega 22-20 14-21 30-29
2 Matúš Palenčík 20-22 21-14 29-30
3 Róbert Töviš
4 Radislav Kniš
5 Marek Marcinčák

Tabuľka - Skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Grega 2 1 2 - 1 66 - 70
2 Matúš Palenčík 1 1 1 - 2 70 - 66
3 Róbert Töviš 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Radislav Kniš 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Marek Marcinčák 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 3,4/ bodová váha 14.1176

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Alexander Pillár 21-10 20-22 21-17 21-0 21-0 21-13 21-18
2 Peter Kal 10-21 22-20 17-21 21-0 21-0 21-18 24-26 21-11
3 Tomáš Hudák 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
4 Maroš Kandra 21-0 21-0 15-21 27-25 21-15
5 Tomáš Piliarkin 13-21 18-21 18-21 26-24 11-21 21-0 21-0 21-15 25-27 15-21

Tabuľka - Skupina D

1 2 3 4 5
1 Alexander Pillár 21-10 20-22 21-17 21-0 21-0 21-13 21-18
2 Peter Kal 10-21 22-20 17-21 21-0 21-0 21-18 24-26 21-11
3 Tomáš Hudák 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
4 Maroš Kandra 21-0 21-0 15-21 27-25 21-15
5 Tomáš Piliarkin 13-21 18-21 18-21 26-24 11-21 21-0 21-0 21-15 25-27 15-21

Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 2,8 / bodová váha 12.1428

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Ľuboš Trembeckí 19-21 21-13 17-21
2 Miroslav Dolanský
3 Viliam Lorinc 21-19 13-21 21-17
4 Ján Mendel
5 Zdeno Moudrý

Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Viliam Lorinc 2 1 2 - 1 55 - 57
2 Ľuboš Trembeckí 1 1 1 - 2 57 - 55
3 Miroslav Dolanský 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Ján Mendel 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Zdeno Moudrý 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 2,4 / bodová váha 10

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Milan Lenart 0-21 0-21 21-0 21-0
2 Tomáš Mergleský 21-0 21-0 21-0 21-0 17-21 21-18 21-19 17-21 12-21
3 Jaroslav Saxa 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
4 Peter Glesg 21-17 18-21 19-21 21-0 21-0
5 Ivan Šestina 21-17 21-12 21-0 21-0

Tabuľka - Skupina F

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Mergleský 6 4 6 - 3 172 - 100
2 Ivan Šestina 4 2 4 - 0 84 - 29
3 Peter Glesg 3 2 3 - 2 100 - 59
4 Milan Lenart 2 2 2 - 2 42 - 42
5 Jaroslav Saxa 0 4 0 - 8 0 - 168

 

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 2,0 / bodová váha 8,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Juraj Jurišin
2 Peter Kováč
3 Milan Miňo
4 Peter Lemesányi
5 Martin Uličný

Tabuľka - Skupina G

Standings Pts Pl. Games Points
1 Juraj Jurišin 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Kováč 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Milan Miňo 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Lemesányi 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Martin Uličný 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 1,8 / bodová váha 6.11

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Jaromir Durny
2 Branislav Kačur
3 Martin Hrotek 18-21 12-21 13-21 21-10 21-19
4 René Bui 21-18 21-12
5 Matúš Ďurovič 21-13 10-21 19-21


Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 René Bui 2 1 2 - 0 42 - 30
2 Martin Hrotek 2 2 2 - 3 85 - 92
3 Matúš Ďurovič 1 1 1 - 2 50 - 55
4 Branislav Kačur 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Jaromir Durny 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,6 / bodová váha 4.375

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Jiří Znamenáček
2 Mario Suc
3 Lukáš Basala
4 Dmitriy Karpus
5 Marek Kováč

 

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Jiří Znamenáček 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Mario Suc 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Lukáš Basala 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Dmitriy Karpus 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Marek Kováč 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Ján Volšík 21-12 21-13 11-21 22-20 12-21 21-0 21-0
2 Radovan Tomaško 21-0 21-0
3 Miroslav Imrich 12-21 13-21 12-21 13-21 21-0 21-0
4 Martin Urban 21-11 20-22 21-12 21-12 21-13 21-0 21-0
5 Zoltán Magyar 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Urban 6 3 6 - 1 146 - 70
2 Ján Volšík 5 3 5 - 2 129 - 87
3 Radovan Tomaško 2 1 2 - 0 42 - 0
4 Miroslav Imrich 2 3 2 - 4 92 - 84
5 Zoltán Magyar 0 4 0 - 8 0 - 168

Dvojhra mužov - Skupina K / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Ján Gažovský 11-21 1-21
2 Ján Ružbarský 12-21 14-21
3 Gabriel Szendrey
4 Martin Smolko 21-11 21-1 21-12 21-14 21-14 21-16
5 Martin Šefčík 14-21 16-21

Tabuľka - Skupina K

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Smolko 6 3 6 - 0 126 - 68
2 Gabriel Szendrey 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Martin Šefčík 0 1 0 - 2 30 - 42
4 Ján Ružbarský 0 1 0 - 2 26 - 42
5 Ján Gažovský 0 1 0 - 2 12 - 42

Dvojhra mužov - Skupina L / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Matej Nižník 18-21 21-18 17-21 21-17 21-12
2 Matúš Hudák
3 Peter Feltovič 21-18 18-21 21-17
4 Peter Franko 17-21 12-21
5 Róbert Galanda


Tabuľka - Skupina L

Standings Pts Pl. Games Points
1 Matej Nižník 3 2 3 - 2 98 - 89
2 Peter Feltovič 2 1 2 - 1 60 - 56
3 Matúš Hudák 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Róbert Galanda 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Peter Franko 0 1 0 - 2 29 - 42

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Zuzana Andrášová
2 Vlasta Pillárová
3 Veronika Kravčáková
4 Lucia Ďurovičová

Tabuľka - DŽ Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zuzana Andrášová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Vlasta Pillárová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Veronika Kravčáková 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Lucia Ďurovičová 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra žien - Skupina B  / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Martina Demčáková 6-21 10-21 21-12 22-20
2 Kristína Kramarčíková
3 Eva Palušeková 21-6 21-10
4 Zuzana Ruščinová 12-21 20-22



Tabuľka - DŽ Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Eva Palušeková 2 1 2 - 0 42 - 16
2 Martina Demčáková 2 2 2 - 2 59 - 74
3 Kristína Kramarčíková 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Zuzana Ruščinová 0 1 0 - 2 32 - 43

 
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner


1 2 3 4
1 Ondrej Turis
Simona Sotáková
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
3 Peter Stantien
Daniela Tomčková
4 Juraj Jurišin
Veronika Kravčáková

Tabuľka - MIX skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ondrej Turis
Simona Sotáková
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Stantien
Daniela Tomčková
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Juraj Jurišin
Veronika Kravčáková
0 0 0 - 0 0 - 0



MIX Skupina B - koef.1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
18-21 24-26
2 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
3 Peter Halas
Adriana Krotká
4 Milan Purdeš
Eva Palušeková
21-18 26-24

Tabuľka - MIX skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Milan Purdeš
Eva Palušeková
2 1 2 - 0 47 - 42
2 Peter Halas
Adriana Krotká
0 0 0 - 0 0 - 0
2 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
0 0 0 - 0 0 - 0
4 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
0 1 0 - 2 42 - 47

MIX Skupina B - koef.1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
21-12 21-5
2 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
3 Pavel Krupa
Mária Krupová
12-21 5-21
4 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova

Tabuľka - MIX skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
2 1 2 - 0 42 - 17
2 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
0 0 0 - 0 0 - 0
2 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
0 0 0 - 0 0 - 0
4 Pavel Krupa
Mária Krupová
0 1 0 - 2 17 - 42