Vytlačiť
 
Ročník 2020 / 2021 - 2.kolo
 
Trvanie kola: 1.10.2020 - 31.10.2020
 
 

 !!!!  Košická amatérska badmintonová liga 2020/2021 je od 15.10.2020 prerušená  !!!!

 

Donútila nás k tomu pandemická situácia a opatrenia prijaté vládou na jej zvládnutie. Dúfame, že budeme môcť po nejakom čase pokračovať.

 
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 20.10.2020


Kolo môžete sledovať aj na stránke tournamentsoftware

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov uplynulého kola a odchodov hráčov z ligy. 


Hráči, ktorí z ligy odišli:  Ladislav Fotta ml., Dominik Šimčo, Eva Palušeková z dvojhry, Matej Nižník, Viliam Oravec/Miriam Poláková, Matúš Palenčík, Mario Suč, Maroš Kandra, Tomáš Oltman, Martin Švento, Peter Franko, Samuel Potočňák

V lige vítame: Jaroslav Cicoň/Dana Ivanková, Jana Fazekašová, Lubomíra Vislaiová
 
Kolo neodohrá: Peter Kal, Miroslav Grega
 
 

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 
 
Bodovacia tabuľka pre toto kolo:
 
skupina body za vitazstvo koeficient 4 vitazstva 3 vitazstva 2 vitazstva 1 vitazstvo
A 27 10 1080 810 540 270
B 25 8 800 600 400 200
C 20 7 560 420 280 140
D 18 5 360 270 180 90
E 16 4 256 192 128 64
F 14.1176 3.4 192 144 96 48
G 12.1428 2.8 136 102 68 34
H 10 2.4 96 72 48 24
I 8 2 64 48 32 16
J 6.11 1.80 44 33 22 11
K 4.375 1.6 28 21 14 7
L 2.8571 1.4 16 12 8 4
M 1.6666 1.2 8 6 4 2
N 1 1 4 3 2 1
 
 
 
 
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 8,0 / bodová váha 25

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Roman Kovács 21-11 15-21 23-25
2 Marcel Buchala 11-21 21-15 25-23 20-22 20-22 19-21 21-7 21-16
3 Zdeno Zubák 22-20 22-20
4 Marian Rosenberger 21-19 7-21 16-21
5 Ondrej Turis


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Marcel Buchala 4 3 4 - 4 158 - 147
2 Zdeno Zubák 2 1 2 - 0 44 - 40
3 Roman Kovács 1 1 1 - 2 59 - 57
4 Marian Rosenberger 1 1 1 - 2 44 - 61
5 Ondrej Turis 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.7,0 / bodová váha 20

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Ľudovít Šipoš
2 Peter Dančák
3 Matus Biroscak
4 Tomáš Hudák
5 Alexander Pillár

 Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ľudovít Šipoš 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Dančák 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matus Biroscak 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Tomáš Hudák 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Alexander Pillár 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 5,0 / bodová váha 18

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Viliam Lorinc
2 Peter Kal
3 Ivan Šestina
4 Martin Halecký
5 Tomáš Mergleský

Tabuľka - Skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Viliam Lorinc 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Kal 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ivan Šestina 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Martin Halecký 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Tomáš Mergleský 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 4,0/ bodová váha 16

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Marek Marcinčák 21-13 22-20
2 Miroslav Grega 13-21 20-22 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
3 Radislav Kniš 21-0 21-0
4 Tomáš Piliarkin 21-0 21-0 21-16 17-21 21-23
5 Ladislav Straka 21-0 21-0 16-21 21-17 23-21

Tabuľka - Skupina D

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ladislav Straka 4 2 4 - 1 102 - 59
2 Tomáš Piliarkin 3 2 3 - 2 101 - 60
3 Radislav Kniš 2 1 2 - 0 42 - 0
4 Marek Marcinčák 2 1 2 - 0 43 - 33
5 Miroslav Grega 0 4 0 - 8 33 - 169

Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 3,4 / bodová váha 14.1176

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Ľuboš Trembeckí 21-13 21-18 17-21 14-21
2 René Bui
3 Miroslav Dolanský 13-21 18-21 11-21 9-21
4 Marek Kováč 21-17 21-14 21-11 21-9
5 Juraj Jurišin

Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Marek Kováč 4 2 4 - 0 84 - 51
2 Ľuboš Trembeckí 2 2 2 - 2 73 - 73
3 René Bui 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Juraj Jurišin 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Miroslav Dolanský 0 2 0 - 4 51 - 84

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 2,8 / bodová váha 12.1428

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Peter Lemesányi 19-21 9-21
2 Milan Miňo 10-21 13-21
3 Ján Mendel
4 Martin Urban 21-19 21-9 21-10 21-13
5 Zdeno Moudrý

Tabuľka - Skupina F

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Urban 4 2 4 - 0 84 - 51
2 Zdeno Moudrý 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Peter Lemesányi 0 1 0 - 2 28 - 42
4 Milan Miňo 0 1 0 - 2 23 - 42
5 Ján Mendel 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 2,4 / bodová váha 10,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Jaromir Durny 21-16 25-27 19-21 14-21 7-21
2 Martin Hrotek 16-21 27-25 21-19 13-21 20-22
3 Ján Volšík
4 Gabriel Szendrey
5 Martin Smolko 21-14 21-7 21-13 22-20

Tabuľka - Skupina G

1 2 3 4 5
1 Jaromir Durny 21-16 25-27 19-21 14-21 7-21
2 Martin Hrotek 16-21 27-25 21-19 13-21 20-22
3 Ján Volšík
4 Gabriel Szendrey
5 Martin Smolko 21-14 21-7 21-13 22-20

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 2,0 / bodová váha 8,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Milan Lenart
2 Branislav Kačur
3 Peter Glesg
4 Peter Feltovič
5 Matúš Ďurovič


Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 Milan Lenart 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Branislav Kačur 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Glesg 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Feltovič 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matúš Ďurovič 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,8 / bodová váha 6,11

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Martin Uličný
2 Zoltán Magyar 15-21 17-21 21-11 21-19
3 Peter Kováč 11-21 13-21
4 Jozef Kaščák 21-15 21-17 21-11 21-13
5 Jiří Znamenáček 11-21 19-21

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Jozef Kaščák 4 2 4 - 0 84 - 56
2 Zoltán Magyar 2 2 2 - 2 74 - 72
3 Martin Uličný 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Jiří Znamenáček 0 1 0 - 2 30 - 42
5 Peter Kováč 0 1 0 - 2 24 - 42

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,6 / bodová váha 4.375

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Imrich 12-21 16-21
2 Jozef Tarabčák
3 Ladislav Fotta
4 Radovan Tomaško
5 Ján Ružbarský 21-12 21-16

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ján Ružbarský 2 1 2 - 0 42 - 28
2 Ladislav Fotta 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Radovan Tomaško 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Jozef Tarabčák 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Miroslav Imrich 0 1 0 - 2 28 - 42

Dvojhra mužov - Skupina K / koef. 1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Matúš Hudák 6-21 5-21
2 Igor Šebej 21-14 21-9 16-21 21-15 23-21
3 Tomáš Cmorik 14-21 9-21
4 Michal Truska 21-6 21-5 21-16 15-21 21-23
5 Roman Cvanciger

Tabuľka - Skupina K

Standings Pts Pl. Games Points
1 Igor Šebej 4 2 4 - 1 102 - 80
2 Michal Truska 3 2 3 - 2 99 - 71
3 Roman Cvanciger 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Tomáš Cmorik 0 1 0 - 2 23 - 42
5 Matúš Hudák 0 1 0 - 2 11 - 42

Dvojhra mužov - Skupina L / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5 6
1 Martin Ondrejka 14-21 7-21 7-21 16-21
2 Daniel Janočko 21-8 21-9 21-13 21-17
3 Miroslav Nozicka 21-14 21-7
4 Branislav Machava 8-21 9-21 16-21 12-21
5 Samuel Šarkan
6 Tomáš Ištok 21-7 21-16 13-21 17-21 21-16 21-12


Tabuľka - Skupina L

Standings Pts Pl. Games Points
1 Daniel Janočko 4 2 4 - 0 84 - 47
2 Tomáš Ištok 4 3 4 - 2 114 - 93
3 Miroslav Nozicka 2 1 2 - 0 42 - 21
4 Samuel Šarkan 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Branislav Machava 0 2 0 - 4 45 - 84
6 Martin Ondrejka 0 2 0 - 4 44 - 84

 

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Zuzana Andrášová No Match
2 Lucia Ďurovičová No Match
3 Vlasta Pillárová No Match No Match
4 Veronika Jurišinová
5 Zuzana Ruščinová

Tabuľka - DŽ Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zuzana Andrášová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Lucia Ďurovičová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Vlasta Pillárová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Veronika Jurišinová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Zuzana Ruščinová 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra žien - Skupina B  / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4
1 Martina Demčáková 21-11 22-20
2 Kristína Kramarčíková 11-21 20-22
3 Jana Fazekašová
4 Ľubomíra Vislaiová


Tabuľka - DŽ Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martina Demčáková 2 1 2 - 0 43 - 31
2 Jana Fazekašová 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Ľubomíra Vislaiová 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Kristína Kramarčíková 0 1 0 - 2 31 - 43

 
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Ondrej Turis
Tatiana Bruňacká
2 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
3 Milan Purdeš
Eva Palušeková
4 Juraj Jurišin
Veronika Jurišinová

Tabuľka - MIX skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ondrej Turis
Tatiana Bruňacká
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Milan Purdeš
Eva Palušeková
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Juraj Jurišin
Veronika Jurišinová
0 0 0 - 0 0 - 0



MIX Skupina B - koef.1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
3 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
4 Stanislav Adam
Kornélia Adamová

Tabuľka - MIX skupina B

1 2 3 4
1 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
3 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
4 Stanislav Adam
Kornélia Adamová

MIX Skupina C - koef.1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Tomáš Novák
Martina Demčáková
21-17 21-18 21-16 17-21 21-19
2 Pavel Krupa
Mária Krupová
17-21 18-21 17-21 12-21 21-14 10-21 21-18
3 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
21-17 21-12 21-11 21-19
4 Jaroslav Cicoň
Dana Ivanková
16-21 21-17 19-21 14-21 21-10 18-21 11-21 19-21

Tabuľka - MIX skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
4 2 4 - 0 84 - 59
2 Tomáš Novák
Martina Demčáková
4 2 4 - 1 101 - 91
3 Pavel Krupa
Mária Krupová
2 3 2 - 5 116 - 137
4 Jaroslav Cicoň
Dana Ivanková
2 3 2 - 6 139 - 153