Partneri KABL

 

 
Ročník 2020 / 2021 - 1.kolo
 
Trvanie kola: 1.9.2020 - 30.9.2020
 
 

 

Veríme, že situácia s pandémiou nám dovolí odštartovať nový ročník ligy. Skupiny sú rozlosované tak, ako boli pripravené pre 6.kolo minulého, nedokončeného, ročníka. Tak ako každý rok, hráči a hráčky, ktorí hrali v poslednom kole predchádzajúceho ročníka sa prihlasovať ligy nemusia, sú zaradení automaticky. Noví účastníci sa môžu prihlásiť do 25.8.2020. Tí, ktorí zaplatili štartovné do minulého ročníka, v tomto roku štartovné neplatia. Pre odhlásenie z ligy platí rovnaký dátum - 25.8.2020.
 
 
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 24.9.2020


Kolo môžete sledovať aj na stránke tournamentsoftware

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov uplynulého kola a odchodov hráčov z ligy. 


Hráči, ktorí z ligy odišli:  Ladislav Fotta ml., Dominik Šimčo, Eva Palušeková z dvojhry, Matej Nižník, Viliam Oravec/Miriam Poláková, Matúš Palenčík, Mario Suč

V lige vítame: Michal Truska, Daniel Janočko, Branislav Machava, Samuel Šarkan, Miroslav Nožička
 
Kolo neodohrá: Peter Glesg, Viliam Lörinc, Ján Volšík, Ľudovít Šipoš
 
 

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 
 
Bodovacia tabuľka pre toto kolo:
 
skupina body za vitazstvo koeficient 4 vitazstva 3 vitazstva 2 vitazstva 1 vitazstvo
A 27 10 1080 810 540 270
B 25 8 800 600 400 200
C 20 7 560 420 280 140
D 18 5 360 270 180 90
E 16 4 256 192 128 64
F 14.1176 3.4 192 144 96 48
G 12.1428 2.8 136 102 68 34
H 10 2.4 96 72 48 24
I 8 2 64 48 32 16
J 6.11 1.80 44 33 22 11
K 4.375 1.6 28 21 14 7
L 2.8571 1.4 16 12 8 4
M 1.6666 1.2 8 6 4 2
N 1 1 4 3 2 1
 
 
 
 
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 8,0 / bodová váha 25

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Roman Kovács 21-18 21-16 21-0 21-0
2 Zdeno Zubák 14-21 18-21 21-0 21-0
3 Marcel Buchala 18-21 16-21 21-14 21-18 21-14 21-14 21-0 21-0
4 Peter Dančák 14-21 14-21 21-0 21-0
5 Ľudovít Šipoš 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Marcel Buchala 6 4 6 - 2 160 - 102
2 Roman Kovács 4 2 4 - 0 84 - 34
3 Zdeno Zubák 2 2 2 - 2 74 - 42
4 Peter Dančák 2 2 2 - 2 70 - 42
5 Ľudovít Šipoš 0 4 0 - 8 0 - 168

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.7,0 / bodová váha 20

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Marian Rosenberger 21-16 18-21 21-19 No Match 21-0 21-0
2 Ondrej Turis No Match 21-0 21-0
3 Matus Biroscak 16-21 21-18 19-21 No Match 21-0 21-0
4 Matúš Palenčík No Match No Match No Match No Match
5 Viliam Lorinc 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 No Match

 Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Marian Rosenberger 4 2 4 - 1 102 - 56
2 Matus Biroscak 3 2 3 - 2 98 - 60
3 Ondrej Turis 2 1 2 - 0 42 - 0
4 Matúš Palenčík 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Viliam Lorinc 0 3 0 - 6 0 - 126

Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 5,0 / bodová váha 18

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Peter Kal 18-21 12-21
2 Alexander Pillár 9-21 12-21
3 Radislav Kniš
4 Tomáš Hudák 21-18 21-12 21-9 21-12 21-12 21-19
5 Ivan Šestina 12-21 19-21

Tabuľka - Skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Hudák 6 3 6 - 0 126 - 82
2 Radislav Kniš 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Ivan Šestina 0 1 0 - 2 31 - 42
4 Peter Kal 0 1 0 - 2 30 - 42
5 Alexander Pillár 0 1 0 - 2 21 - 42

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 4,0/ bodová váha 16

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Grega 21-10 21-11 21-15 12-21 21-14
2 Marek Marcinčák 10-21 11-21 10-21 16-21
3 Martin Halecký
4 Tomáš Mergleský 21-10 21-16 21-13 19-21 21-18
5 Ľuboš Trembeckí 15-21 21-12 14-21 13-21 21-19 18-21

Tabuľka - Skupina D

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Grega 4 2 4 - 1 96 - 71
1 Tomáš Mergleský 4 2 4 - 1 103 - 78
3 Ľuboš Trembeckí 2 2 2 - 4 102 - 115
4 Martin Halecký 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Marek Marcinčák 0 2 0 - 4 47 - 84

Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 3,4 / bodová váha 14.1176

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Tomáš Piliarkin 19-21 21-12 12-21 18-21 21-11 21-15 17-21 21-14 21-15
2 Ladislav Straka 21-19 12-21 21-12 21-7 17-21 21-15
3 Maroš Kandra
4 Miroslav Dolanský 21-18 11-21 15-21 7-21 21-17 15-21
5 René Bui 21-17 14-21 15-21

Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Piliarkin 5 3 5 - 4 171 - 151
2 Ladislav Straka 4 2 4 - 2 113 - 95
3 Miroslav Dolanský 2 2 2 - 4 90 - 119
4 René Bui 1 1 1 - 2 50 - 59
5 Maroš Kandra 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 2,8 / bodová váha 12.1428

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Peter Lemesányi
2 Milan Miňo
3 Ján Mendel
4 Marek Kováč
5 Juraj Jurišin

Tabuľka - Skupina F

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Lemesányi 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Milan Miňo 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ján Mendel 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Marek Kováč 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Juraj Jurišin 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 2,4 / bodová váha 10,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Martin Hrotek 19-21 20-22 21-0 21-0 11-21 12-21
2 Zdeno Moudrý 21-19 22-20 21-12 21-12 21-0 21-0 6-21 9-21
3 Jaromir Durny 12-21 12-21 21-0 21-0 3-21 3-21
4 Ján Volšík 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 9-21 21-17 9-21
5 Martin Urban 21-11 21-12 21-6 21-9 21-3 21-3 21-9 17-21 21-9

Tabuľka - Skupina G

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Urban 8 4 8 - 1 185 - 83
2 Zdeno Moudrý 6 4 6 - 2 142 - 105
3 Martin Hrotek 2 3 2 - 4 104 - 85
4 Jaromir Durny 2 3 2 - 4 72 - 84
5 Ján Volšík 1 4 1 - 8 39 - 185

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 2,0 / bodová váha 8,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Peter Glesg 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
2 Milan Lenart 21-0 21-0
3 Branislav Kačur 21-0 21-0
4 Martin Smolko 21-0 21-0
5 Gabriel Szendrey 21-0 21-0


Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 Milan Lenart 2 1 2 - 0 42 - 0
1 Branislav Kačur 2 1 2 - 0 42 - 0
1 Martin Smolko 2 1 2 - 0 42 - 0
1 Gabriel Szendrey 2 1 2 - 0 42 - 0
5 Peter Glesg 0 4 0 - 8 0 - 168

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,8 / bodová váha 6,11

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Martin Uličný 21-18 21-13 19-21 22-24
2 Peter Kováč 18-21 13-21 9-21 12-21
3 Matúš Ďurovič 25-23 21-17
4 Peter Feltovič
5 Zoltán Magyar 21-19 24-22 21-9 21-12 23-25 17-21

 

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zoltán Magyar 4 3 4 - 2 127 - 108
2 Matúš Ďurovič 2 1 2 - 0 46 - 40
3 Martin Uličný 2 2 2 - 2 83 - 76
4 Peter Feltovič 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Peter Kováč 0 2 0 - 4 52 - 84

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,6 / bodová váha 4.375

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Matej Nižník 0-21 0-21 0-21 0-21 9-21 12-21 0-21 0-21
2 Miroslav Imrich 21-0 21-0 12-21 17-21 4-21 12-21 21-11 15-21 9-21
3 Jiří Znamenáček 21-0 21-0 21-12 21-17 10-21 12-21 15-21 21-17 21-16
4 Jozef Kaščák 21-9 21-12 21-4 21-12 21-10 21-12 21-15 21-16
5 Ján Ružbarský 21-0 21-0 11-21 21-15 21-9 21-15 17-21 16-21 15-21 16-21

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Jozef Kaščák 8 4 8 - 0 168 - 90
2 Jiří Znamenáček 6 4 6 - 3 163 - 125
3 Ján Ružbarský 5 4 5 - 5 180 - 144
4 Miroslav Imrich 3 4 3 - 6 132 - 137
5 Matej Nižník 0 4 0 - 8 21 - 168

Dvojhra mužov - Skupina K / koef. 1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Roman Cvanciger 21-0 21-0 15-21 13-21 13-21 13-21 11-21 18-21
2 Mario Suc 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
3 Radovan Tomaško 21-15 21-13 21-0 21-0
4 Ladislav Fotta 21-13 21-13 21-0 21-0
5 Jozef Tarabčák 21-11 21-18 21-0 21-0

Tabuľka - Skupina K

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ladislav Fotta 4 2 4 - 0 84 - 26
2 Radovan Tomaško 4 2 4 - 0 84 - 28
3 Jozef Tarabčák 4 2 4 - 0 84 - 29
4 Roman Cvanciger 2 4 2 - 6 125 - 126
5 Mario Suc 0 4 0 - 8 0 - 168

Dvojhra mužov - Skupina L / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Tomáš Oltman No Match
2 Peter Franko No Match
3 Matúš Hudák No Match
4 Samuel Potočňák No Match
5 Ladislav Fotta Ml. No Match No Match No Match No Match


Tabuľka - Skupina L

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Oltman 2 1 2 - 0 42 - 0
1 Peter Franko 2 1 2 - 0 42 - 0
1 Matúš Hudák 2 1 2 - 0 42 - 0
1 Samuel Potočňák 2 1 2 - 0 42 - 0
5 Ladislav Fotta Ml. 0 4 0 - 8 0 - 168

 

Dvojhra mužov - Skupina M / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Tomáš Cmorik 21-15 21-5 21-13 21-8 19-21 22-20 17-21 26-24 11-21 21-19
2 Tomáš Ištok 15-21 5-21 21-11 21-15 13-21 12-21 13-21 13-21
3 Martin Ondrejka 13-21 8-21 11-21 15-21 10-21 9-21
4 Igor Šebej 21-19 20-22 21-17 21-13 21-12 21-18 21-18
5 Michal Truska 24-26 21-11 19-21 21-13 21-13 21-10 21-9 18-21 18-21


Tabuľka - Skupina M

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Cmorik 7 4 7 - 3 200 - 167
2 Igor Šebej 6 3 6 - 1 146 - 119
3 Michal Truska 5 4 5 - 4 184 - 145
4 Tomáš Ištok 2 4 2 - 6 113 - 152
5 Martin Ondrejka 0 3 0 - 6 66 - 126

 

Dvojhra mužov - Skupina N / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Martin Švento
2 Branislav Machava 9-21 13-21 21-13 21-13 5-21 12-21
3 Daniel Janočko 21-9 21-13 21-3 21-8 21-13 21-7
4 Samuel Šarkan 13-21 13-21 3-21 8-21
5 Miroslav Nozicka 21-5 21-12 13-21 7-21


Tabuľka - Skupina M

Standings Pts Pl. Games Points
1 Daniel Janočko 6 3 6 - 0 126 - 53
2 Miroslav Nozicka 2 2 2 - 2 62 - 59
3 Branislav Machava 2 3 2 - 4 81 - 110
4 Martin Švento 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Samuel Šarkan 0 2 0 - 4 37 - 84

 

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Zuzana Andrášová 21-0 21-0 21-16 21-10
2 Lucia Ďurovičová 21-0 21-0
3 Eva Palušeková 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
4 Zuzana Ruščinová 16-21 10-21 21-0 21-0

Tabuľka - DŽ Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zuzana Andrášová 4 2 4 - 0 84 - 26
2 Lucia Ďurovičová 2 1 2 - 0 42 - 0
3 Zuzana Ruščinová 2 2 2 - 2 68 - 42
4 Eva Palušeková 0 3 0 - 6 0 - 126

Dvojhra žien - Skupina B  / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4
1 Martina Demčáková 11-21 16-21
2 Kristína Kramarčíková
3 Veronika Jurišinová
4 Vlasta Pillárová 21-11 21-16


Tabuľka - DŽ Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Vlasta Pillárová 2 1 2 - 0 42 - 27
2 Veronika Jurišinová 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Kristína Kramarčíková 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Martina Demčáková 0 1 0 - 2 27 - 42

 
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Ondrej Turis
Tatiana Bruňacká
21-19 23-21
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
19-21 21-23 21-12 21-18 15-21 17-21
3 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
12-21 18-21 21-9 22-20
4 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
9-21 20-22
5 Milan Purdeš
Eva Palušeková
21-15 21-17

Tabuľka - MIX skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Milan Purdeš
Eva Palušeková
2 1 2 - 0 42 - 32
2 Ondrej Turis
Tatiana Bruňacká
2 1 2 - 0 44 - 40
3 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
2 2 2 - 2 73 - 71
4 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
2 3 2 - 4 114 - 116
5 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
0 1 0 - 2 29 - 43



MIX Skupina B - koef.1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Michal Lehoczký
Martina Demčáková
2 Juraj Jurišin
Veronika Jurišinová
19-21 26-24 21-17
3 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
21-19 24-26 17-21
4 Peter Stantien
Daniela Tomčková

Tabuľka - MIX skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Juraj Jurišin
Veronika Jurišinová
2 1 2 - 1 66 - 62
2 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
1 1 1 - 2 62 - 66
3 Michal Lehoczký
Martina Demčáková
0 0 0 - 0 0 - 0
3 Peter Stantien
Daniela Tomčková
0 0 0 - 0 0 - 0

MIX Skupina C - koef.1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Pavel Krupa
Mária Krupová
21-0 21-0
2 Viliam Oravec
Miriam Poláková
0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
3 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
21-0 21-0 21-12 16-21 22-20
4 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
21-0 21-0 12-21 21-16 20-22

Tabuľka - MIX skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
4 2 4 - 1 101 - 53
2 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
3 2 3 - 2 95 - 59
3 Pavel Krupa
Mária Krupová
2 1 2 - 0 42 - 0
4 Viliam Oravec
Miriam Poláková
0 3 0 - 6 0 - 126