Partneri KABL

Ročník 2018 / 2019 - 7.kolo
 
Trvanie kola: 1.4.2019 - 30.4.2019 
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 15.4.2019


Kolo môžete sledovať aj na stránke tournamentsoftware

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov uplynulého kola a odchodov hráčov z ligy. 


Hráči, ktorí z ligy odišli: Jozef Kaščák

V lige vítame: René Bui, Dmitriy Karpus, Marek Kováč, Martin Šefčík
 
 
Kolo neodohrá: 

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 
Bodovacia tabuľka pre toto kolo:
 
 
skupina body za vitazstvo koeficient 4 vitazstva 3 vitazstva 2 vitazstva 1 vitazstvo
A 20 7 560 420 280 140
B 18 5 360 270 180 90
C 16 4 256 192 128 64
D 14.1176 3.4 192 144 96 48
E 12.1428 2.8 136 102 68 34
F 10 2.4 96 72 48 24
G 8 2 64 48 32 16
H 6.11 1.80 44 33 22 11
I 4.375 1.6 28 21 14 7
J 2.8571 1.4 16 12 8 4
K 1.6666 1.2 8 6 4 2
L 1 1 4 3 2 1
 
 
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 7,0 / bodová váha 20

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Andrej Abelovsky 21-15 21-17 14-21 21-15 21-12
2 Roman Kovács 21-18 21-17 21-15 21-10 21-17 21-13
3 Marcel Buchala 15-21 17-21 18-21 17-21 21-23 29-27 21-13
4 Róbert Töviš 21-14 15-21 12-21 15-21 10-21
5 Zdeno Zubák 17-21 13-21 23-21 27-29 13-21


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Roman Kovács 6 3 6 - 0 126 - 90
2 Andrej Abelovsky 4 2 4 - 1 98 - 80
3 Marcel Buchala 2 3 2 - 5 138 - 147
4 Zdeno Zubák 1 2 1 - 4 93 - 113
5 Róbert Töviš 1 2 1 - 4 73 - 98

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.5,0 / bodová váha 18

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Ľudovít Šipoš 21-12 21-12 21-16 21-19
2 Roman Zaboj 12-21 12-21 21-19 21-15
3 Matúš Palenčík 16-21 19-21 19-21 15-21
4 Ondrej Turis
5 Matej Ivan

 Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ľudovít Šipoš 4 2 4 - 0 84 - 59
2 Roman Zaboj 2 2 2 - 2 66 - 76
3 Ondrej Turis 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Matej Ivan 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Matúš Palenčík 0 2 0 - 4 69 - 84

Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 4,0 / bodová váha 16

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Alexander Pillár
2 Marian Rosenberger 19-21 21-15 21-16
3 Matus Biroscak
4 Miroslav Grega 21-19 15-21 16-21
5 Ľuboš Trembeckí

Tabuľka - Skupina C

 

Standings Pts Pl. Games Points
1 Marian Rosenberger 2 1 2 - 1 61 - 52
2 Miroslav Grega 1 1 1 - 2 52 - 61
3 Matus Biroscak 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Alexander Pillár 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Ľuboš Trembeckí 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 3,4/ bodová váha 14.1176

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Radislav Kniš 9-21 16-21
2 Peter Dančák 21-9 21-16
3 Peter Halas 17-21 16-21
4 Ladislav Straka 21-17 21-16 21-8 21-17
5 Viliam Lorinc 8-21 17-21

Tabuľka - Skupina D

 

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ladislav Straka 4 2 4 - 0 84 - 58
2 Peter Dančák 2 1 2 - 0 42 - 25
3 Peter Halas 0 1 0 - 2 33 - 42
4 Radislav Kniš 0 1 0 - 2 25 - 42
4 Viliam Lorinc 0 1 0 - 2 25 - 42

Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 2,8 / bodová váha 12.1428

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Maroš Kandra 21-17 17-21 11-21
2 Martin Halecký
3 Tomáš Hudák
4 Tomáš Mergleský 17-21 21-17 21-11 17-21 21-16 21-15
5 Peter Kal 21-17 16-21 15-21

Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Mergleský 4 2 4 - 2 118 - 101
2 Peter Kal 1 1 1 - 2 52 - 59
3 Maroš Kandra 1 1 1 - 2 49 - 59
4 Martin Halecký 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Tomáš Hudák 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 2,4 / bodová váha 10

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Dolanský 21-0 21-0
2 Róbert Richtárik 21-0 21-0
3 Milan Miňo 14-21 24-26 21-0 21-0
4 Miroslav Nozicka 21-14 26-24 21-0 21-0
5 Jaroslav Saxa 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21

Tabuľka - Skupina F

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Nozicka 4 2 4 - 0 89 - 38
2 Róbert Richtárik 2 1 2 - 0 42 - 0
2 Miroslav Dolanský 2 1 2 - 0 42 - 0
4 Milan Miňo 2 2 2 - 2 80 - 47
5 Jaroslav Saxa 0 4 0 - 8 0 - 168

 

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 2,0 / bodová váha 8,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Milan Lenart
2 Marek Marcinčák 15-21 15-21
3 Juraj Konečný 21-15 21-15 21-15 15-21 21-19
4 Peter Kováč 9-21 10-21
5 Tomáš Piliarkin 15-21 21-15 19-21 21-9 21-10

 

Tabuľka - Skupina G

Standings Pts Pl. Games Points
1 Juraj Konečný 4 2 4 - 1 99 - 85
2 Tomáš Piliarkin 3 2 3 - 2 97 - 76
3 Milan Lenart 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Marek Marcinčák 0 1 0 - 2 30 - 42
5 Peter Kováč 0 1 0 - 2 19 - 42

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 1,8 / bodová váha 6.11

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Martin Hrotek 21-8 21-18 21-17 11-21 17-21
2 Martin Uličný
3 Peter Lemesányi 8-21 18-21 14-21 7-21
4 Ivan Šestina
5 Zdeno Moudrý 17-21 21-11 21-17 21-14 21-7


Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zdeno Moudrý 4 2 4 - 1 101 - 70
2 Martin Hrotek 3 2 3 - 2 91 - 85
3 Ivan Šestina 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Martin Uličný 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Peter Lemesányi 0 2 0 - 4 47 - 84

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,6 / bodová váha 4.375

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Ladislav Mikulszký 21-6 21-9
2 Ján Mendel 12-21 21-16 21-18
3 Peter Glesg
4 Jaromir Durny 6-21 9-21 21-12 16-21 18-21 21-10 21-16
5 Matúš Ďurovič 10-21 16-21

 

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Jaromir Durny 3 3 3 - 4 112 - 122
2 Ladislav Mikulszký 2 1 2 - 0 42 - 15
3 Ján Mendel 2 1 2 - 1 54 - 55
4 Peter Glesg 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Matúš Ďurovič 0 1 0 - 2 26 - 42

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Radovan Tomaško
2 Branislav Kačur 14-21 21-17 22-20
3 Juraj Jurišin 10-21 12-21 21-14 21-9
4 Lukáš Basala 21-10 21-12 21-5 21-12
5 Jiří Znamenáček 21-14 17-21 20-22 14-21 9-21 5-21 12-21

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Lukáš Basala 4 2 4 - 0 84 - 39
2 Branislav Kačur 2 1 2 - 1 57 - 58
3 Juraj Jurišin 2 2 2 - 2 64 - 65
4 Jiří Znamenáček 1 3 1 - 6 98 - 141
5 Radovan Tomaško 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina K / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Mario Suc 21-10 21-11
2 Milan Zásadný
3 Matúš Hudák
4 Miroslav Imrich 10-21 11-21
5 Ľuboš Jaško

Tabuľka - Skupina K

Standings Pts Pl. Games Points
1 Mario Suc 2 1 2 - 0 42 - 21
2 Milan Zásadný 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Matúš Hudák 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Ľuboš Jaško 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Miroslav Imrich 0 1 0 - 2 21 - 42

Dvojhra mužov - Skupina L / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 René Bui 21-14 13-21 21-13
2 Dmitriy Karpus
3 Marek Kováč 14-21 21-13 13-21
4 Martin Šefčík


Tabuľka - Skupina L

Standings Pts Pl. Games Points
1 René Bui 2 1 2 - 1 55 - 48
2 Marek Kováč 1 1 1 - 2 48 - 55
3 Dmitriy Karpus 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Martin Šefčík 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5 6 7
1 Zuzana Andrášová 21-10 21-2 21-10 21-8 21-13 21-11 21-7 21-10
2 Martina Demčáková 10-21 2-21 13-21 14-21 4-21 7-21 8-21 21-10 14-21
3 Lucia Ďurovičová 12-21 21-18 19-21
4 Veronika Kravčáková 10-21 8-21 21-13 21-14 21-12 18-21 21-19
5 Adriana Krotká 21-4 21-7 21-1 21-4
6 Vlasta Pillárová 13-21 11-21
7 Zuzana Ruščinová 7-21 10-21 21-8 10-21 21-14 1-21 4-21

Tabuľka - DŽ Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zuzana Andrášová 8 4 8 - 0 168 - 71
2 Adriana Krotká 4 2 4 - 0 84 - 16
3 Veronika Kravčáková 4 3 4 - 3 120 - 121
4 Zuzana Ruščinová 2 3 2 - 5 74 - 127
5 Lucia Ďurovičová 1 1 1 - 2 52 - 60
6 Martina Demčáková 1 4 1 - 8 93 - 178
7 Vlasta Pillárová 0 1 0 - 2 24 - 42

 
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner


1 2 3 4 5
1 Branislav Šándor
Beáta Ružičková
21-8 21-18
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
21-12 14-21 21-17
3 Marian Rosenberger
Adriana Krotká
8-21 18-21 21-9 21-15 19-21 21-11 21-16
4 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
12-21 21-14 17-21 9-21 15-21
5 Peter Stantien
Daniela Tomčková
21-19 11-21 16-21

Tabuľka - MIX skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Marian Rosenberger
Adriana Krotká
4 3 4 - 3 129 - 114
2 Branislav Šándor
Beáta Ružičková
2 1 2 - 0 42 - 26
3 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
2 1 2 - 1 56 - 50
4 Peter Stantien
Daniela Tomčková
1 1 1 - 2 48 - 61
5 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
1 2 1 - 4 74 - 98



MIX Skupina B - koef.1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5 6
1 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
2 René Bui
Lucia Lúčanská
3 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
16-21 19-21
4 Juraj Jurišin
Veronika Kravčáková
21-16 21-19
5 Pavel Krupa
Mária Krupová
6 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova

Tabuľka - MIX skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Juraj Jurišin
Veronika Kravčáková
2 1 2 - 0 42 - 35
2 René Bui
Lucia Lúčanská
0 0 0 - 0 0 - 0
2 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
0 0 0 - 0 0 - 0
2 Pavel Krupa
Mária Krupová
0 0 0 - 0 0 - 0
2 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
0 0 0 - 0 0 - 0
6 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
0 1 0 - 2 35 - 42