Partneri KABL

Ročník 2018 / 2019 - 2.kolo
 
Trvanie kola: 1.11.2018 - 30.11.2018 
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 13.11.2018


Kolo môžete sledovať aj na stránke tournamentsoftware

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov uplynulého kola a odchodov hráčov z ligy. 


Hráči, ktorí z ligy odišli: 

V lige vítame: Mário Suc, Ivan Šestina, Branislav Kačur, Ján Mendel, Richard Rau
 
Kolo neodohrá: 

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 
Bodovacia tabuľka pre toto kolo:
 
 
skupina body za vitazstvo koeficient 4 vitazstva 3 vitazstva 2 vitazstva 1 vitazstvo
A 18 5 360 270 180 90
B 16 4 256 192 128 64
C 14.1176 3.4 192 144 96 48
D 12.1428 2.8 136 102 68 34
E 10 2.4 96 72 48 24
F 8 2 64 48 32 16
G 6.11 1.80 44 33 22 11
H 4.375 1.6 28 21 14 7
I 2.8571 1.4 16 12 8 4
J 1.6666 1.2 8 6 4 2
K 1 1 4 3 2 1
 
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 5,0 / bodová váha 18

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Andrej Abelovsky R2 21-6 21-16 21-16 21-13 R5
2 Roman Kovács R2 21-18 18-21 21-17 21-18 21-16 R1
3 Marcel Buchala 6-21 16-21 18-21 21-18 17-21 R1 R2
4 Ľudovít Šipoš 16-21 13-21 18-21 16-21 R1 R3
5 Ondrej Turis R5 R1 R2 R3


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Andrej Abelovsky 4 2 4 - 0 84 - 51
2 Roman Kovács 4 2 4 - 1 102 - 90
3 Marcel Buchala 1 2 1 - 4 78 - 102
4 Ondrej Turis 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Ľudovít Šipoš 0 2 0 - 4 63 - 84

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.4,0 / bodová váha 16

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Alexander Pillár 16-21 21-17 16-21 R3 R4 R5
2 Ladislav Straka 21-16 17-21 21-16 R4 R5 21-17 15-21 18-21
3 Martin Halecký R3 R4 R1 21-10 11-21 14-21
4 Matúš Palenčík R4 R5 R1 23-21 14-21 21-16
5 Roman Zaboj R5 17-21 21-15 21-18 10-21 21-11 21-14 21-23 21-14 16-21

Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Roman Zaboj 5 3 5 - 4 169 - 158
2 Ladislav Straka 3 2 3 - 3 113 - 112
3 Matúš Palenčík 2 1 2 - 1 58 - 58
4 Alexander Pillár 1 1 1 - 2 53 - 59
4 Martin Halecký 1 1 1 - 2 46 - 52

Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 3,4 / bodová váha 14.1176 

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Matus Biroscak R2 R3 14-21 21-18 21-18 R5
2 Peter Halas R2 R4 R5 R1
3 Peter Dančák R3 R4 R1 R2
4 Róbert Töviš 21-14 18-21 18-21 R5 R1 R3
5 Marian Rosenberger R5 R1 R2 R3

Tabuľka - Skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Matus Biroscak 2 1 2 - 1 56 - 57
2 Róbert Töviš 1 1 1 - 2 57 - 56
3 Peter Dančák 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Peter Halas 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Marian Rosenberger 0 0 0 - 0 0 - 0

 

 

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 2,8 / bodová váha 12.1428

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Grega R2 17-21 17-21 21-16 22-20 R5
2 Martin Uličný R2 R4 R5 R1
3 Martin Tomka 21-17 21-17 R4 13-21 9-21 21-10 25-23
4 Milan Lenart 16-21 20-22 R5 21-13 21-9 R3
5 Radislav Kniš R5 R1 10-21 23-25 R3

Tabuľka - Skupina D

1 2 3 4 5
1 Miroslav Grega R2 17-21 17-21 21-16 22-20 R5
2 Martin Uličný R2 R4 R5 R1
3 Martin Tomka 21-17 21-17 R4 13-21 9-21 21-10 25-23
4 Milan Lenart 16-21 20-22 R5 21-13 21-9 R3
5 Radislav Kniš R5 R1 10-21 23-25 R3

Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 2,4 / bodová váha 10

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Zdeno Zubák R2 13-21 22-20 21-13 21-9 21-9 R5
2 Maroš Kandra R2 12-21 16-21 21-16 21-19 R1
3 Ľuboš Trembeckí 21-13 20-22 13-21 21-12 21-16 R1 R2
4 Milan Miňo 9-21 9-21 16-21 19-21 R1 R3
5 Matej Ivan R5 R1 R2 R3

Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zdeno Zubák 4 2 4 - 1 98 - 72
2 Ľuboš Trembeckí 3 2 3 - 2 96 - 84
3 Maroš Kandra 2 2 2 - 2 70 - 77
4 Matej Ivan 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Milan Miňo 0 2 0 - 4 53 - 84

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 2,0 / bodová váha 8

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Juraj Konečný R2 R3 R4 R5
2 Tomáš Hudák R2 R4 R5 R1
3 Viliam Lorinc R3 R4 R1 R2
4 Ladislav Mikulszký R4 R5 R1 21-18 5-21 12-21
5 Matej Nižník R5 R1 R2 18-21 21-5 21-12

Tabuľka - Skupina F

Standings Pts Pl. Games Points
1 Matej Nižník 2 1 2 - 1 60 - 38
2 Ladislav Mikulszký 1 1 1 - 2 38 - 60
3 Viliam Lorinc 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Juraj Konečný 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Tomáš Hudák 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 1,8 / bodová váha 6,11

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Peter Lemesányi R2 R3 R4 R5
2 Martin Hrotek R2 R4 R5 R1
3 Tomáš Piliarkin R3 R4 R1 R2
4 Peter Štofaník R4 R5 R1 21-7 21-13
5 Miroslav Nozicka R5 R1 R2 7-21 13-21

 

Tabuľka - Skupina G

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Štofaník 2 1 2 - 0 42 - 20
2 Martin Hrotek 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Tomáš Piliarkin 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Peter Lemesányi 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Miroslav Nozicka 0 1 0 - 2 20 - 42

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 1,6 / bodová váha 4.375

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Dolanský R2 21-17 21-16 16-21 15-21 R5
2 Juraj Jurišin R2 R4 R5 R1
3 Jozef Kaščák 17-21 16-21 R4 17-21 19-21 R2
4 Tomáš Mergleský 21-16 21-15 R5 21-17 21-19 R3
5 Peter Glesg R5 R1 R2 R3


Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Mergleský 4 2 4 - 0 84 - 67
2 Miroslav Dolanský 2 2 2 - 2 73 - 75
3 Juraj Jurišin 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Peter Glesg 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Jozef Kaščák 0 2 0 - 4 69 - 84

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Patrik Kuchár R2 R3 R4 R5
2 Peter Kováč R2 R4 R5 R1
3 Milan Zásadný R3 R4 R1 R2
4 Peter Kal R4 R5 R1 R3
5 Marek Marcinčák R5 R1 R2 R3

 

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Patrik Kuchár 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Kováč 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Milan Zásadný 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Kal 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Marek Marcinčák 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Jaroslav Saxa 14-21 21-13 21-13 R3 21-5 21-11 R5
2 Matúš Ďurovič 21-14 13-21 13-21 R4 R5 R1
3 Ľuboš Jaško R3 R4 R1 R2
4 Matúš Hudák 5-21 11-21 R5 R1 R3
5 Radovan Tomaško R5 R1 R2 R3

 

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Jaroslav Saxa 4 2 4 - 1 98 - 63
2 Matúš Ďurovič 1 1 1 - 2 47 - 56
3 Ľuboš Jaško 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Radovan Tomaško 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Matúš Hudák 0 1 0 - 2 16 - 42

Dvojhra mužov - Skupina K / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Mario Suc R2 R3 R4 10-21 9-21
2 Ivan Šestina R2 R4 20-22 22-20 17-21 21-19 21-19
3 Branislav Kačur R3 R4 R1 R2
4 Ján Mendel R4 22-20 20-22 21-17 R1 R3
5 Richard Rau 21-10 21-9 19-21 19-21 R2 R3

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ivan Šestina 3 2 3 - 2 101 - 101
2 Ján Mendel 2 1 2 - 1 63 - 59
3 Richard Rau 2 2 2 - 2 80 - 61
4 Branislav Kačur 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Mario Suc 0 1 0 - 2 19 - 42

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5 6
1 Zuzana Andrášová R2 21-8 21-11 R4 R5 21-3 21-9
2 Lucia Ďurovičová R2 R4 R5 R1 R3
3 Veronika Kravčáková 8-21 11-21 R4 R1 R2 R5
4 Adriana Krotká R4 R5 R1 R3 R2
5 Vlasta Pillárová R5 R1 R2 R3 R4
6 Zuzana Ruščinová 3-21 9-21 R3 R5 R2 R4

Tabuľka - DŽ Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zuzana Andrášová 4 2 4 - 0 84 - 31
2 Lucia Ďurovičová 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Adriana Krotká 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Vlasta Pillárová 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Veronika Kravčáková 0 1 0 - 2 19 - 42
6 Zuzana Ruščinová 0 1 0 - 2 12 - 42

 
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner


1 2 3 4 5
1 Branislav Šándor
Beata Ružičková
R2 R3 R4 21-5 21-9
2 Peter Štofaník
Mária Lukačinová
R2 R4 R5 R1
3 Peter Stantien
Daniela Tomčková
R3 R4 R1 R2
4 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
R4 R5 R1 22-20 21-8
5 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
5-21 9-21 R1 R2 20-22 8-21

Tabuľka - MIX skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Branislav Šándor
Beata Ružičková
2 1 2 - 0 42 - 14
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
2 1 2 - 0 43 - 28
3 Peter Stantien
Daniela Tomčková
0 0 0 - 0 0 - 0
3 Peter Štofaník
Mária Lukačinová
0 0 0 - 0 0 - 0
5 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
0 2 0 - 4 42 - 85




MIX Skupina B - koef.1,0 / bodová váha 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5 6
1 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
R2 R3 R4 R5 R1
2 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
R2 R4 R5 R1 R3
3 Juraj Jurišin
Veronika Kravčáková
R3 R4 R1 R2 R5
4 Marian Rosenberger
Adriana Krotká
R4 R5 R1 R3 R2
5 Pavel Krupa
Mária Krupová
R5 R1 R2 R3 R4
6 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
R1 R3 R5 R2 R4

Tabuľka - MIX skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matúš Ďurovič
Lucia Ďurovičová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Juraj Jurišin
Veronika Kravčáková
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Marian Rosenberger
Adriana Krotká
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Pavel Krupa
Mária Krupová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
0 0 0 - 0 0 - 0