Partneri KABL

 

 
Ročník 2021 / 2022 - 2.kolo
 
Trvanie kola: 1.11.2021 - 30.11.2021
 
 
 
!!! Od 15.11.2021 je Košická amatérska bedmintonová liga prerušená !!!
 
 
Pandemická situácia nám zatiaľ dovoluje pokračovať, a tak štartujeme druhé kolo ročníka 2021/2022.

Noví hráči a hráčky sa môžu do ligy prihlásiť prostredníctvom formulára na stránke ligy. Situáciu budeme spoločne sledovať a budeme sa jej musieť prispôsobiť.
 
 
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 


Kolo môžete sledovať aj na stránke tournamentsoftware

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov 1.kola 2021/22 a odchodov hráčov z ligy. 


Hráči, ktorí z ligy odišli:  Vlasta Pillárová z dvojhry žien 

V lige vítame: Daniela janočka
 
Kolo neodohrá:
 

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 
 
Bodovacia tabuľka pre toto kolo:
 
skupina body za vitazstvo koeficient 4 vitazstva 3 vitazstva 2 vitazstva 1 vitazstvo
A 27 10 1080 810 540 270
B 25 8 800 600 400 200
C 20 7 560 420 280 140
D 18 5 360 270 180 90
E 16 4 256 192 128 64
F 14.1176 3.4 192 144 96 48
G 12.1428 2.8 136 102 68 34
H 10 2.4 96 72 48 24
I 8 2 64 48 32 16
J 6.11 1.80 44 33 22 11
K 4.375 1.6 28 21 14 7
L 2.8571 1.4 16 12 8 4
M 1.6666 1.2 8 6 4 2
N 1 1 4 3 2 1
 
 
 
 
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 8,0 / bodová váha 25

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Roman Kovács
2 Zdeno Zubák
3 Marcel Buchala
4 Ľudovít Šipoš
5 Matus Biroscak


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Roman Kovács 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Zdeno Zubák 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Marcel Buchala 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ľudovít Šipoš 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matus Biroscak 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.7,0 / bodová váha 20

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Tomáš Hudák
2 Ondrej Turis
3 Marian Rosenberger
4 Tomáš Mergleský
5 Martin Halecký

 Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Hudák 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ondrej Turis 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Marian Rosenberger 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Tomáš Mergleský 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Martin Halecký 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 5,0 / bodová váha 18

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Ivan Šestina
2 Peter Dančák
3 Alexander Pillár
4 Ľuboš Trembeckí
5 Tomáš Piliarkin

Tabuľka - Skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ivan Šestina 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Dančák 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Alexander Pillár 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ľuboš Trembeckí 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Tomáš Piliarkin 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 4,0/ bodová váha 16

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Marek Marcinčák
2 Miroslav Grega
3 Radislav Kniš
4 Martin Urban
5 Marek Kováč

Tabuľka - Skupina D

Standings Pts Pl. Games Points
1 Marek Marcinčák 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Miroslav Grega 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Radislav Kniš 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Martin Urban 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Marek Kováč 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 3,4 / bodová váha 14.1176

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Dolanský
2 René Bui
3 Ján Mendel
4 Ján Volšík
5 Martin Smolko

Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Dolanský 0 0 0 - 0 0 - 0
1 René Bui 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ján Mendel 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ján Volšík 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Martin Smolko 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 2,8 / bodová váha 12.1428

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Jaromir Durny
2 Gabriel Szendrey
3 Milan Miňo
4 Peter Feltovič
5 Martin Uličný

Tabuľka - Skupina F

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Uličný 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Milan Miňo 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Peter Feltovič 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Jaromir Durny 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Gabriel Szendrey 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 2,4 / bodová váha 10,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Branislav Kačur
2 Peter Glesg
3 Matúš Ďurovič
4 Jozef Kaščák
5 Peter Kováč

Tabuľka - Skupina G

Standings Pts Pl. Games Points
1 Branislav Kačur 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Glesg 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matúš Ďurovič 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Jozef Kaščák 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Kováč 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 2,0 / bodová váha 8,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Zoltán Magyar
2 Ján Ružbarský
3 Jiří Znamenáček
4 Tomáš Cmorik
5 Jozef Tarabčák


Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zoltán Magyar 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ján Ružbarský 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Jiří Znamenáček 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Tomáš Cmorik 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Jozef Tarabčák 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,8 / bodová váha 6,11

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Miroslav Imrich
2 Roman Cvanciger
3 Radovan Tomaško
4 Igor Šebej
5 Michal Truska

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Imrich 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Roman Cvanciger 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Radovan Tomaško 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Igor Šebej 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Michal Truska 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,6 / bodová váha 4.375

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Nozicka
2 Matúš Hudák
3 Branislav Machava
4 Matej Knapčok
5 Tomáš Ištok

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Nozicka 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matúš Hudák 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Branislav Machava 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matej Knapčok 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Tomáš Ištok 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina K / koef. 1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4
1 Robert Toth
2 Samuel Renčík
3 Rudolf Blahuta
4 Daniel Janočko

Tabuľka - Skupina K

Standings Pts Pl. Games Points
1 Robert Toth 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Samuel Renčík 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Rudolf Blahuta 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Daniel Janočko 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Zuzana Andrášová
2 Martina Demčáková
3 Kristína Kramarčíková
4 Zuzana Ruščinová

Tabuľka - DŽ Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zuzana Andrášová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Martina Demčáková 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Kristína Kramarčíková 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Zuzana Ruščinová 0 0 0 - 0 0 - 0

 
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,4 / bodová váha 2.8571

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
2 Ondrej Turis
Tatiana Bruňacká
3 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
4 Milan Purdeš
Eva Palušeková

Tabuľka - MIX skupina A

1 2 3 4
1 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
2 Ondrej Turis
Tatiana Bruňacká
3 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
4 Milan Purdeš
Eva Palušeková



MIX Skupina B - koef.1,2 / bodová váha 1.6666

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

Standings Pts Pl. Games Points
1 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Pavel Krupa
Mária Krupová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
0 0 0 - 0 0 - 0

Tabuľka - MIX skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Pavel Krupa
Mária Krupová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Stanislav Polivka
Magdalena Polivkova
0 0 0 - 0 0 - 0