Partneri KABL

 

Po tom, čo sa nedohral ročník 2019/2020, nasledujúci skončil hneď po prvom kole a ročník 2021/22 skončil v priebehu druhého kola, pripravujeme štart ročníka 2022/23. Štart 1.kola plánujeme na 1.septembra 2022.

Skupiny pre úvodné kolo budú rovnaké ako boli pripravované pre druhé kolo ročníka 2021/2022. Nájdete ich už na stránke ligy. Pribudla nová skupina DM zložená z hráčov, ktorí sa priebežne počas prerušenia do ligy prihlasovali.

Do 25.9.2022 čakáme na Vaše prihlášky, prípadne na odhlásenie z ligy.

Štartovné platia len noví hráči a hráčky. Tí, ktorí zaplatili za nedokončený ročník 2019/2020, 2020/2021, alebo 2021/2022 štartovné neplatia.

Pandemickú situáciu budeme spoločne sledovať, ale veríme, že už ligu prerušovať nebudeme musieť.
 
Tešíme sa na reštart.
 

Ponúkame amatérskym hráčom možnosť hrávať bedminton s hráčmi rovnakej úrovne v dlhodobej bedmintonovej lige. Štartovné je 10 € na disciplínu a sezónu. Poplatky za kurty na jednotlivé zápasy si platia protihráči spoločne na mieste konania. Sezóna trvá od 1.septembra do 31.mája nasledujúceho roka.

Čo to prinesie:

  • nových priateľov a ľudí so spoločným záujmom o bedminton
  • koniec stereotypu hrania so stálymi súpermi
  • porovnanie s ostatnými hráčmi, dôvod sa zlepšovať
  • pravidelné hranie s rovnocennými súpermi
  • voľnosť vo výbere času a miesta

 

Zaregistruj sa a pridaj sa k nám(Registrácia prebieha nepretržite, po začatí aktuálneho kola môže novo prihlásený hráč hrať až od kola nasledujúceho).

Základné pravidlá súťaže:

Po registrácii hráč získa rating 100 bodov.
Hrá sa v skupinách, pričom najlepší hráči hrajú v skupine A, menej úspešní v nižších (B, C, D a atd).
Každý hráč je vylosovaný do 5-člennej skupiny, ktorá sa odohrá počas mesiaca,vždy od 3.dňa aktuálneho mesiaca do 30.dňa aktuálneho mesiaca.
V rámci skupiny každý hráč odohrá 4 zápasy, čas a miesto si hráči zo skupiny dohodnú. Hrá sa na 2 víťazné sety podľa pravidiel SZBe. ( bodovací systém do 21 s nastavením)
Po odohratí zápasu víťaz zašle výsledky na email organizátora súťaže. Ten ich zverejní na stránke turnaja, aj na stránke ligy.
Pokial sa hráč počas mesiaca neozve alebo na zápas nedostaví, tak je možné výsledok kontumovat 2:S.
Herné kolo končí vždy v 30.deň v mesiaci.
Prví dvaja zo skupiny postupujú do vyššej, poslední dvaja v skupine zostupujú do nižšej skupiny.
Po ukončení herného kola sa hráčom upraví rating. Víťaza ligy a poradie po ukončení sezóny určí výsledný rating po poslednom kole.

Viac o pravidlách na stránke pravidiel sútaže.

Logo KABL