slide1 slide2 slide3

Príjemné prostredie pre rekreačný bedminton

Venujeme sa najmenším bedmintonistom

Naše družstvá hrajú najvyššiu Extraligovú súťaž

VITAJTE

Pripravili sme pre Vás možnosť zahrať si rekreačný bedminton v príjemnom prostredí špecializovaných hál a stráviť príjemné chvíle v spoločnosti priateľov pri tomto stále populárnejšom športe.

Veríme, že si toto miesto obľúbite a stanete sa pravidelným návštevníkmi.

KLUB PRIATEĽOV ŠPORTU KOŠICE

KPŠ Košice sa venuje v prvom rade výchove najmladších adeptov bedmintonu. Našich hráčov a hráčky nájdete v rebríčkoch SZBe všetkých vekových kategórií. KPŠ Košice je zároveň účastníkom najvyššej súťaže zmiešaných družstiev a má svoje družstvá aj v druhej lige. 

Výsledky a aktuality nájdete v sekcii KPŠ Košice

 

 

Partneri

  • CBelektro_a.jpg
  • enpal_logo.png
  • erby.jpg
  • kosice_audit_b.jpg
  • logo_agbekoservis.png
  • logo_kps_small.jpg
  • logo_mercury_broker.png
  • logo_robkerk.jpg
  • oliver.png

Akcie v hale CBS

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Akcie SZBe

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Pokračovanie sezóny 2020

Športovo-technická komisia SZBe rozhodla o pokračovaní sezóny 2020, prerušenej kvôli opatreniam proti šíreniu corona víru.
Sezóna sa odohrá v skrátenom formáte so začiatkom od 1.9.2020.  V druhej polovici roka sa z hlavných podujatí uskutočnia v poradí tretie GP A a M SR všetkých vekových kategórií. Rebríček, určujúci postupujúcich na Majstrovstvá SR, vyjde 1.11.2020.

Extraliga zmiešaných družstiev dospelých sa odohrá v skrátenom formáte. Družstvá sa stretnú v dvoch kolách systémom každý s každým. V prvom kole rozohrajú súťaž v jednom meste družstvá z Ilavy, Bratislavy a Púchova. V Košiciach si to rozdajú štyri domáce tímy. V druhom kole sa na jednom mieste (pravdepodobne v Trenčíne) stretnú všetky družstvá vo zvyšných vzájomných stretnutiach.

Novinky zo súťažného bedmintonu

Toto je čaro týmových súťaží

Toto je čaro týmových súťaží pri predpokladanom potvrdení postavenia AGB ekoservis na hornom konci pomyselného rebríčka a Oliver-a na druhom, zápletkou extraligového kola v Košiciach mohol byť vzájom...

Merkury Broker trojbodový

V prvom kole Extraligy si družstvo Merkury Broker vybojovalo na domácich kurtoch tri body.

OM žiackych družstiev

Žiacke družstvo bojovalo počas minulého víkendu na oblastných majstrovstvách žiackych družstiev. Hoci obsadili v konečnej tabuľke posledné miesto, hráči a hráčky príkladne bojovali a pre vekovo mladši...