slide1 slide2 slide3

Príjemné prostredie pre rekreačný bedminton

Venujeme sa najmenším bedmintonistom

Naše družstvá hrajú najvyššiu Extraligovú súťaž

VITAJTE

Pripravili sme pre Vás možnosť zahrať si rekreačný bedminton v príjemnom prostredí špecializovaných hál a stráviť príjemné chvíle v spoločnosti priateľov pri tomto stále populárnejšom športe.

Veríme, že si toto miesto obľúbite a stanete sa pravidelným návštevníkmi.

KLUB PRIATEĽOV ŠPORTU KOŠICE

KPŠ Košice sa venuje v prvom rade výchove najmladších adeptov bedmintonu. Našich hráčov a hráčky nájdete v rebríčkoch SZBe všetkých vekových kategórií. KPŠ Košice je zároveň účastníkom najvyššej súťaže zmiešaných družstiev a má svoje družstvá aj v druhej lige. 

Výsledky a aktuality nájdete v sekcii KPŠ Košice

 

 

Partneri

  • CBelektro_a.jpg
  • enpal_logo.png
  • erby.jpg
  • kosice_audit_b.jpg
  • logo_agbekoservis.png
  • logo_kps_small.jpg
  • logo_mercury_broker.png
  • logo_robkerk.jpg
  • oliver.png

Akcie v hale CBS

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Akcie SZBe

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

2 % z dane

Ďakujeme všetkým, ktorí nám už poskytli 2% zo zaplatených daní. Prosíme aj ďaľších, ktorí boli rozhodnutí alebo sa rozhodujú teraz nám ich poskytnúť, aby na nás v týchto časoch nezabudli.

Zamestnanci dostávajú v týchto dňoch od zamestnávateľov potvrdenia o zaplatení dane pre účely poskytnutia 2%. Toto potvrdenie a podpísané prehlásenie, editovateľné tlačivo ktorého nájdete na našej webovej stránke nám, prosím doručte do haly, prípadne do poštovej schránky pred vstupom.
Tí, ktorí si podávajú daňové priznanie sami, alebo za firmu, teraz alebo využijú odklad, nájdu naše údaje na webovej stránke a vyhlásenie je súčasťou daňového priznania.

Šport samotný, ale aj zariadenia a prevádzky pre športové vyžitie detí a amatérov bojujú a v ďalších mesiacoch budú bojovať o prežitie. A tak je Vaša pomoc o to dôležitejšia a pre nás vzácnejšia.

Ďakujeme!!

 

Novinky zo súťažného bedmintonu

Toto je čaro týmových súťaží

Toto je čaro týmových súťaží pri predpokladanom potvrdení postavenia AGB ekoservis na hornom konci pomyselného rebríčka a Oliver-a na druhom, zápletkou extraligového kola v Košiciach mohol byť vzájom...

Merkury Broker trojbodový

V prvom kole Extraligy si družstvo Merkury Broker vybojovalo na domácich kurtoch tri body.

OM žiackych družstiev

Žiacke družstvo bojovalo počas minulého víkendu na oblastných majstrovstvách žiackych družstiev. Hoci obsadili v konečnej tabuľke posledné miesto, hráči a hráčky príkladne bojovali a pre vekovo mladši...