Partneri KABL

Ročník 2017 / 2018 - 7.kolo
 
Trvanie kola: 25.4.2018 - 27.5.2018 
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 16.5.2018


Kolo môžete sledovať aj na stránke tournamentsoftware

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov uplynulého kola a odchodov hráčov z ligy. 


Hráči, ktorí z ligy odišli: Peter Sand, Tomáš Mihalčiak, Ondrej Adamec, Miroslav Lukáč

V lige vítame: Tomáš Mergleský, Patrik Kuchár, Peter Štofaník
 
Kolo neodohrá: Matúš Palenčík, Miroslav Francisci, Miroslav Francisci/Jana francisciová

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 5,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Andrej Abelovsky R2 R3 R4 R5
2 Roman Kovács R2 18-21 21-18 17-21 21-13 21-12 21-15 21-13
3 Vladimír Jankovič R3 21-18 18-21 21-17 17-21 21-15 21-11 R2
4 Peter Dančák R4 13-21 12-21 21-17 15-21 11-21 R3
5 Martin Halecký R5 15-21 13-21 R2 R3


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Roman Kovács 5 3 5 - 2 140 - 113
2 Vladimír Jankovič 4 2 4 - 2 119 - 103
3 Peter Dančák 1 2 1 - 4 72 - 101
4 Andrej Abelovsky 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Martin Halecký 0 1 0 - 2 28 - 42

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.4,6

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Marcel Buchala 21-12 21-12 No Match R4 R5
2 Matus Biroscak 12-21 12-21 No Match 21-0 21-0 R1
3 Miroslav Lukáč No Match No Match No Match No Match
4 Matúš Palenčík R4 0-21 0-21 No Match 0-21 0-21
5 Ondrej Turis R5 R1 No Match 21-0 21-0

Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ondrej Turis 2 1 2 - 0 42 - 0
2 Marcel Buchala 2 1 2 - 0 42 - 24
3 Matus Biroscak 2 2 2 - 2 66 - 42
4 Miroslav Lukáč 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Matúš Palenčík 0 2 0 - 4 0 - 84

Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 4,2

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Roman Zaboj R2 21-19 14-21 16-21 22-24 21-11 12-21 21-0 21-0
2 Ľuboš Trembeckí R2 20-22 21-15 15-21 R5 21-0 21-0
3 Alexander Pillár 19-21 21-14 21-16 22-20 15-21 21-15 11-21 14-21 21-0 21-0
4 Ľudovít Šipoš 24-22 11-21 21-12 R5 21-11 21-14 21-0 21-0
5 Miroslav Francisci 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21

Tabuľka - Skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ľudovít Šipoš 6 3 6 - 1 140 - 80
2 Alexander Pillár 6 4 6 - 4 186 - 149
3 Roman Zaboj 4 3 4 - 4 148 - 117
4 Ľuboš Trembeckí 3 2 3 - 2 98 - 58
5 Miroslav Francisci 0 4 0 - 8 0 - 168

 

 

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 3,8

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Marian Rosenberger R2 R3 17-21 14-21 R5
2 Ján Mendel R2 R4 21-18 21-23 10-21 R1
3 Radislav Kniš R3 R4 19-21 12-21 21-17 15-21 13-21
4 Martin Tomka 21-17 21-14 18-21 23-21 21-10 21-19 21-12 R3
5 Martin Uličný R5 R1 17-21 21-15 21-13 R3


Tabuľka - Skupina D

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Tomka 6 3 6 - 1 146 - 114
2 Martin Uličný 2 1 2 - 1 59 - 49
3 Ján Mendel 1 1 1 - 2 52 - 62
4 Radislav Kniš 1 2 1 - 4 80 - 101
5 Marian Rosenberger 0 1 0 - 2 31 - 42

Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 3,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Grega R2 R3 20-22 22-20 21-19 21-19 15-21 17-21
2 Róbert Richtárik R2 R4 R5 R1
3 Maroš Kandra R3 R4 21-18 25-23 R2
4 Peter Halas 22-20 20-22 19-21 R5 18-21 23-25 R3
5 Ladislav Straka 19-21 21-15 21-17 R1 R2 R3

Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Grega 3 2 3 - 3 116 - 122
2 Maroš Kandra 2 1 2 - 0 46 - 41
3 Ladislav Straka 2 1 2 - 1 61 - 53
4 Peter Halas 1 2 1 - 4 102 - 109
5 Róbert Richtárik 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 3,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Igor Masrna R2 R3 14-21 21-18 22-20 R5
2 Milan Miňo R2 21-13 11-21 21-19 R5 R1
3 Juraj Konečný R3 13-21 21-11 19-21 R1 R2
4 Milan Lenart 21-14 18-21 20-22 R5 R1 R3
5 Viliam Lorinc R5 R1 R2 R3

Tabuľka - Skupina F

 

Standings Pts Pl. Games Points
1 Milan Miňo 2 1 2 - 1 53 - 53
2 Igor Masrna 2 1 2 - 1 57 - 59
3 Milan Lenart 1 1 1 - 2 59 - 57
4 Juraj Konečný 1 1 1 - 2 53 - 53
5 Viliam Lorinc 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 2,6

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Štefan Pčola 17-21 21-16 15-21 R3 21-19 19-21 13-21 R5
2 Matej Nižník 21-17 16-21 21-15 R4 19-21 18-21 22-20 21-12
3 Ladislav Mikulszký R3 R4 R1 21-19 21-18
4 Miroslav Dolanský 19-21 21-19 21-13 21-19 21-18 R1 R3
5 Peter Lemesányi R5 20-22 12-21 19-21 18-21 R3

 

Tabuľka - Skupina G

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Dolanský 4 2 4 - 1 103 - 90
2 Matej Nižník 4 3 4 - 3 138 - 127
3 Ladislav Mikulszký 2 1 2 - 0 42 - 37
4 Štefan Pčola 2 2 2 - 4 106 - 119
5 Peter Lemesányi 0 2 0 - 4 69 - 85

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 2,2

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Tomáš Piliarkin R2 21-16 21-11 17-21 21-18 19-21 R5
2 Milan Zásadný R2 R4 8-21 11-21 R1
3 Martin Hrotek 16-21 11-21 R4 17-21 22-20 10-21 R2
4 Zdeno Zubák 21-17 18-21 21-19 21-8 21-11 21-17 20-22 21-10 R3
5 Tomáš Hudák R5 R1 R2 R3


Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zdeno Zubák 6 3 6 - 2 164 - 125
2 Tomáš Piliarkin 3 2 3 - 2 99 - 87
3 Martin Hrotek 1 2 1 - 4 76 - 104
4 Tomáš Hudák 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Milan Zásadný 0 1 0 - 2 19 - 42

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,8

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Dušan Javnický R2 R3 R4 R5
2 Peter Zagiba R2 R4 R5 R1
3 Lukáš Labaš R3 R4 R1 R2
4 Matej Ivan R4 R5 R1 R3
5 Juraj Jurišin R5 R1 R2 R3

 

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Dušan Javnický 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Zagiba 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Lukáš Labaš 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matej Ivan 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Juraj Jurišin 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Nozicka R2 21-16 14-21 21-15 21-14 21-17 R5
2 Matúš Hudák R2 R4 13-21 11-21 R1
3 Jozef Kaščák 16-21 21-14 15-21 R4 R1 R2
4 Peter Kováč 14-21 17-21 21-13 21-11 R1 R3
5 Radovan Tomaško R5 R1 R2 R3

 

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Nozicka 4 2 4 - 1 98 - 83
2 Peter Kováč 2 2 2 - 2 73 - 66
3 Jozef Kaščák 1 1 1 - 2 52 - 56
4 Radovan Tomaško 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Matúš Hudák 0 1 0 - 2 24 - 42

Dvojhra mužov - Skupina K / koef. 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Roman Gűrtler R2 R3 R4 R5
2 Patrik Kuchár R2 13-21 13-21 R5 R1
3 Tomáš Mergleský R3 21-13 21-13 10-21 9-21 R2
4 Branislav Šándor R4 R5 21-10 21-9 21-18 22-20
5 Peter Štofaník R5 R1 R2 18-21 20-22

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Branislav Šándor 4 2 4 - 0 85 - 57
2 Tomáš Mergleský 2 2 2 - 2 61 - 68
3 Roman Gűrtler 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Peter Štofaník 0 1 0 - 2 38 - 43
5 Patrik Kuchár 0 1 0 - 2 26 - 42

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Zuzana Andrášová 21-8 21-8 R3 21-8 21-13 21-3 21-5
2 Veronika Kravčáková 8-21 8-21 R4 7-21 4-21 R1
3 Adriana Krotká R3 R4 R1 R2
4 Vlasta Pillárová 8-21 13-21 21-7 21-4 R1 R3
5 Zuzana Ruščinová 3-21 5-21 R1 R2 R3

 

Tabuľka - DŽ Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zuzana Andrášová 6 3 6 - 0 126 - 45
2 Vlasta Pillárová 2 2 2 - 2 63 - 53
3 Adriana Krotká 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Zuzana Ruščinová 0 1 0 - 2 8 - 42
5 Veronika Kravčáková 0 2 0 - 4 27 - 84

 
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner


1 2 3 4
1 Branislav Šándor
Beáta Ružičková
21-17 21-9 R3 21-9 21-18
2 Henrich Bruoth
Adriana Krotká
17-21 9-21 13-21 15-21 R3
3 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
R3 21-13 21-15 21-18 13-21 14-21
4 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
9-21 18-21 R3 18-21 21-13 21-14
 

Tabuľka - MIX skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Branislav Šándor
Beáta Ružičková
4 2 4 - 0 84 - 53
2 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
3 2 3 - 2 90 - 88
3 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
2 2 2 - 3 87 - 90
4 Henrich Bruoth
Adriana Krotká
0 2 0 - 4 54 - 84





MIX Skupina B - koef.1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Peter Stantien
Daniela Tomčková
21-0 21-0 R3 R1
2 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
0-21 0-21 21-9 21-14 0-21 0-21
3 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
R3 9-21 14-21 R2
4 Peter Kal
Mária Szabóová
R1 21-0 21-0 R2

Tabuľka - MIX skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Stantien
Daniela Tomčková
2 1 2 - 0 42 - 0
1 Peter Kal
Mária Szabóová
2 1 2 - 0 42 - 0
3 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
2 3 2 - 4 42 - 107
4 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
0 1 0 - 2 23 - 42