Partneri KABL

Ročník 2017 / 2018 - 8.kolo
 
Trvanie kola: 30.5.2018 - 30.6.2018 
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 30.6.2018


Kolo môžete sledovať aj na stránke tournamentsoftware

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov uplynulého kola a odchodov hráčov z ligy. 


Hráči, ktorí z ligy odišli: Peter Zagiba, Ján Mendel

V lige vítame: 
 
Kolo neodohrá: Miroslav Francisci, Miroslav Francisci/Jana Francisciová, Veronika Kravčáková, Róbert Richtárik, Marián Rosenberger

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 5,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Andrej Abelovsky 21-23 18-21 19-21 21-16 19-21 21-15 21-12 16-21 21-17 21-19
2 Vladimír Jankovič 23-21 21-18 15-21 21-16 21-18 21-11 21-18 21-13 21-18
3 Roman Kovács 21-19 16-21 21-19 21-15 16-21 18-21 21-17 21-18 21-17 21-11
4 Ondrej Turis 15-21 12-21 11-21 18-21 17-21 18-21 15-21 16-21
5 Marcel Buchala 21-16 17-21 19-21 13-21 18-21 17-21 11-21 21-15 21-16


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Vladimír Jankovič 8 4 8 - 1 185 - 154
2 Roman Kovács 7 4 7 - 3 197 - 179
3 Andrej Abelovsky 5 4 5 - 5 198 - 186
4 Marcel Buchala 3 4 3 - 6 158 - 173
5 Ondrej Turis 0 4 0 - 8 122 - 168

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.4,6

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Matus Biroscak 10-21 13-21 17-21 14-21 8-21 12-21 21-13 16-21 21-18
2 Peter Dančák 21-10 21-13 21-18 20-22 21-18 12-21 18-21 21-11 21-16
3 Martin Halecký 21-17 21-14 18-21 22-20 18-21 21-19 19-21 12-21 21-7 21-13
4 Ľudovít Šipoš 21-8 21-12 21-12 21-18 19-21 21-19 21-12 22-20 21-16
5 Alexander Pillár 13-21 21-16 18-21 11-21 16-21 7-21 13-21 20-22 16-21

Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ľudovít Šipoš 8 4 8 - 1 188 - 138
2 Peter Dančák 6 4 6 - 3 176 - 150
3 Martin Halecký 6 4 6 - 4 194 - 174
4 Matus Biroscak 2 4 2 - 7 132 - 178
5 Alexander Pillár 1 4 1 - 8 135 - 185

Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 4,2

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Ľuboš Trembeckí 17-21 22-20 16-21 No Match 16-21 21-15 18-21 17-21 21-15 21-11
2 Roman Zaboj 21-17 20-22 21-16 21-0 21-0 16-21 21-13 20-22 19-21 21-4 21-13
3 Matúš Palenčík No Match 0-21 0-21 0-21 0-21 R2
4 Martin Tomka 21-16 15-21 21-18 21-16 13-21 22-20 21-0 21-0 21-16 9-21 23-21
5 Radislav Kniš 21-17 15-21 11-21 21-19 4-21 13-21 R2 16-21 21-9 21-23

Tabuľka - Skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Tomka 8 4 8 - 3 208 - 170
2 Roman Zaboj 7 4 7 - 4 222 - 149
3 Ľuboš Trembeckí 4 3 4 - 5 169 - 166
4 Radislav Kniš 3 3 3 - 6 143 - 173
5 Matúš Palenčík 0 2 0 - 4 0 - 84

 

 

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 3,8

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Martin Uličný 21-17 21-15 21-0 21-0 21-18 21-16 21-13 8-21 20-22
2 Marian Rosenberger 17-21 15-21 No Match 0-21 0-21 0-21 0-21
3 Miroslav Francisci 0-21 0-21 No Match 0-21 0-21 0-21 0-21
4 Ladislav Straka 18-21 16-21 21-0 21-0 21-0 21-0 21-15 21-15
5 Miroslav Grega 13-21 21-8 22-20 21-0 21-0 21-0 21-0 15-21 15-21


Tabuľka - Skupina D

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Uličný 7 4 7 - 2 175 - 122
2 Ladislav Straka 6 4 6 - 2 160 - 72
3 Miroslav Grega 6 4 6 - 3 170 - 91
4 Miroslav Francisci 2 4 2 - 6 42 - 126
5 Marian Rosenberger 0 4 0 - 8 32 - 168

Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 3,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Maroš Kandra 21-0 21-0 4-21 21-13 13-21 14-21 21-12 21-23 21-12 21-14
2 Róbert Richtárik 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
3 Peter Halas 21-4 13-21 21-13 21-0 21-0 21-16 21-18 21-11 21-18
4 Milan Miňo 21-14 12-21 23-21 21-0 21-0 16-21 18-21 21-17 15-21 21-17
5 Viliam Lorinc 12-21 14-21 21-0 21-0 11-21 18-21 17-21 21-15 17-21

Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Halas 8 4 8 - 1 181 - 101
2 Maroš Kandra 6 4 6 - 4 178 - 137
3 Milan Miňo 6 4 6 - 4 189 - 153
4 Viliam Lorinc 3 4 3 - 6 152 - 141
5 Róbert Richtárik 0 4 0 - 8 0 - 168

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 3,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Igor Masrna 22-20 20-22 21-14 No Match No Match 21-9 21-15
2 Milan Lenart 20-22 22-20 14-21 No Match No Match 21-11 21-16
3 Juraj Konečný No Match No Match No Match No Match
4 Ladislav Mikulszký No Match No Match No Match No Match
5 Matej Nižník 9-21 15-21 11-21 16-21 No Match No Match

Tabuľka - Skupina F

 

Standings Pts Pl. Games Points
1 Igor Masrna 4 2 4 - 1 105 - 80
2 Milan Lenart 3 2 3 - 2 98 - 90
3 Juraj Konečný 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Ladislav Mikulszký 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Matej Nižník 0 2 0 - 4 51 - 84

 

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 2,6

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Dolanský 17-21 21-19 18-21 21-19 14-21 16-21 8-21 11-21 12-21 20-22
2 Štefan Pčola 21-17 19-21 21-18 21-8 21-7 14-21 17-21 19-21 21-18 15-21
3 Peter Lemesányi 19-21 21-14 21-16 8-21 7-21 12-21 14-21 7-21 9-21
4 Zdeno Zubák 21-8 21-11 21-14 21-17 21-12 21-14 21-16 19-21 21-18
5 Tomáš Hudák 21-12 22-20 21-19 18-21 21-15 21-7 21-9 16-21 21-19 18-21

 

Tabuľka - Skupina G

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zdeno Zubák 8 4 8 - 1 187 - 131
2 Tomáš Hudák 7 4 7 - 3 200 - 164
3 Štefan Pčola 5 4 5 - 5 189 - 173
4 Peter Lemesányi 2 4 2 - 7 118 - 177
5 Miroslav Dolanský 2 4 2 - 8 158 - 207

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 2,2

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Tomáš Piliarkin 19-21 21-18 21-17 21-0 21-0 21-16 21-17 12-21 13-21
2 Martin Hrotek 21-19 18-21 17-21 No Match 19-21 21-12 21-16 0-21 0-21
3 Milan Zásadný 0-21 0-21 No Match No Match 0-21 0-21
4 Juraj Jurišin 16-21 17-21 21-19 12-21 16-21 No Match 0-21 0-21
5 Matej Ivan 21-12 21-13 21-0 21-0 21-0 21-0 21-0 21-0


Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 Matej Ivan 8 4 8 - 0 168 - 25
2 Tomáš Piliarkin 6 4 6 - 3 170 - 131
3 Martin Hrotek 3 3 3 - 5 117 - 152
4 Juraj Jurišin 1 3 1 - 6 82 - 145
5 Milan Zásadný 0 2 0 - 4 0 - 84

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,8

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Dušan Javnický No Match No Match 0-21 0-21
2 Lukáš Labaš No Match 0-21 0-21 0-21 0-21
3 Miroslav Nozicka No Match 21-0 21-0 21-10 21-7
4 Jozef Kaščák 21-0 21-0 21-0 21-0 10-21 7-21

 

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Nozicka 4 2 4 - 0 84 - 17
2 Jozef Kaščák 4 3 4 - 2 101 - 42
3 Dušan Javnický 0 1 0 - 2 0 - 42
4 Lukáš Labaš 0 2 0 - 4 0 - 84

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Matúš Hudák 14-21 16-21 6-21 13-21 16-21 15-21
2 Peter Kováč 21-14 21-16 9-21 18-21 13-21 11-21
3 Branislav Šándor 21-6 21-13 21-9 21-18 16-21 17-21
4 Peter Štofaník 21-16 21-15 21-13 21-11 21-16 21-17

 

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Štofaník 6 3 6 - 0 126 - 88
2 Branislav Šándor 4 3 4 - 2 117 - 88
3 Peter Kováč 2 3 2 - 4 93 - 114
4 Matúš Hudák 0 3 0 - 6 80 - 126

Dvojhra mužov - Skupina K / koef. 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4
1 Tomáš Mergleský 21-17 22-20 21-4 21-10 21-0 21-0
2 Patrik Kuchár 17-21 20-22 No Match No Match
3 Roman Gűrtler 4-21 10-21 No Match No Match
4 Radovan Tomaško 0-21 0-21 No Match No Match

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Tomáš Mergleský 6 3 6 - 0 127 - 51
2 Patrik Kuchár 0 1 0 - 2 37 - 43
3 Roman Gűrtler 0 1 0 - 2 14 - 42
4 Radovan Tomaško 0 1 0 - 2 0 - 42

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Zuzana Andrášová 21-0 21-0 0-21 0-21 15-21 21-16 17-21 21-6 21-6
2 Veronika Kravčáková 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21 0-21
3 Adriana Krotká 21-0 21-0 21-0 21-0 21-23 21-16 22-20 21-1 21-1
4 Vlasta Pillárová 21-15 16-21 21-17 21-0 21-0 23-21 16-21 20-22 21-4 21-6
5 Zuzana Ruščinová 6-21 6-21 21-0 21-0 1-21 1-21 4-21 6-21

 

Tabuľka - DŽ Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Adriana Krotká 8 4 8 - 1 190 - 61
2 Vlasta Pillárová 7 4 7 - 3 201 - 127
3 Zuzana Andrášová 5 4 5 - 4 137 - 112
4 Zuzana Ruščinová 2 4 2 - 6 66 - 126
5 Veronika Kravčáková 0 4 0 - 8 0 - 168

 
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner


1 2 3 4
1 Branislav Šándor
Beata Ružičková
21-9 14-21 21-13 23-21 21-15 21-10 21-10
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
9-21 21-14 13-21 21-18 21-19 R3
3 Peter Kal
Mária Szabóová
21-23 15-21 18-21 19-21 R2
4 Peter Stantien
Daniela Tomčková
10-21 10-21 R3 R2
 

Tabuľka - MIX skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Branislav Šándor
Beata Ružičková
6 3 6 - 1 142 - 99
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
3 2 3 - 2 85 - 93
3 Peter Stantien
Daniela Tomčková
0 1 0 - 2 20 - 42
4 Peter Kal
Mária Szabóová
0 2 0 - 4 73 - 86





MIX Skupina B - koef.1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3
1 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
21-8 21-4 21-13 19-21 17-21
2 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
8-21 4-21 10-21 11-21
3 Henrich Bruoth
Adriana Krotká
13-21 21-19 21-17 21-10 21-11

Tabuľka - MIX skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Henrich Bruoth
Adriana Krotká
4 2 4 - 1 97 - 78
2 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
3 2 3 - 2 99 - 67
3 Stanislav Adam
Kornélia Adamová
0 2 0 - 4 33 - 84